Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +24 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 25. jūnijs
Maiga, Milija

ASV

ASV paziņo par jaunām sankcijām Krievijai

ASV piektdien paziņoja par jaunu ekonomisko sankciju noteikšanu pret Maskavu, kuru mērķis ir palielināt ekonomisko slogu Krievijai par tās iebrukumu Ukrainā un minimizēt Kremļa iespējas izvairīties no esošajiem ierobežojumiem.

ASV notiesā Meksikas bijušo drošības ministru par kukuļiem no narkokarteļa © DIENA

Zvērinātie ASV tiesā Ņujorkā atzinuši bijušo Meksikas sabiedriskās drošības ministru Henaro Garsiju-Lunu par vainīgu līdzdalībā narkotiku kontrabandā un miljonu dolāru saņemšanu no Meksikas lielākā kriminālā grupējuma – Sinaloas narkokarteļa, vēsta BBC. Pats H. Garsija-Luna, kurš tika aizturēts ASV Teksasas štatā 2019. gadā, savu vainu tiesā noliedzis.

Tesla šoferu asistentu sistēmas problēmu dēļ atsauc 360 000 automobiļu

ASV elektroautomobiļu ražošanas uzņēmums Tesla atsauc gandrīz 363 000 automašīnu, ņemot vērā problēmas ar autovadītāju asistentu tehnoloģiju, kas palielina avārijas riskus, liecina ASV Ceļu satiksmes drošības pārvaldes (NHTSA) paziņojums, kas nonācis ziņu aģentūras AFP rīcībā.

Baidens atzīts par medicīniski "piemērotu" prezidenta amatam

ASV prezidenta Džo Baidena ārsts ceturtdien atzina viņu par medicīniski "piemērotu" prezidenta amatam pēc tam, kad Baidenam tika veikta ikgadējā medicīniskā pārbaude, kas ir pēdējā pirms gaidāmā Baidena paziņojuma par viņa kandidēšanu ASV prezidenta vēlēšanās 2024.gadā.