Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

ASV

Republikāņi konventā aizstāv Trampa veikumu Covid-19 krīzē

ASV republikāņi savas partijas nacionālā konventa pirmajā vakarā aizstāvēja prezidenta Donalda Trampa veikumu, reaģējot uz koronavīrusa pandēmijas krīzi, kritizēja demokrātu vājo vēršanos pret noziedzību, iecietību pret Ķīnu, kā arī brīdināja par draudiem ekonomikas izaugsmei, ja prezidenta amatā nokļūs Džo Baidens.

Republikāņi konventā nominēs Trampu © DIENA(3)

Šonedēļ ASV notiek Republikāņu partijas konvents, kurā ietekmīgākie republikāņi centīsies vēl neizlēmušos pārliecināt, ka arī šogad vēlēšanās savas balsis ir jāatdod par Donaldu Trampu.

ASV tuvojas vētra Lora

Amerikas Savienotajām Valstīm tuvojas tropiskā vētra Lora, kas laupījusi 13 cilvēku dzīvības Karību reģionā.

ASV valsts sekretāra vietnieks: Mēs nejauksimies Baltkrievijas politiskajos procesos(10)

Amerikas Savienoto Valstu administrācija nosoda Baltkrievijas varasiestāžu vardarbību pret mierīgajiem protestētājiem un aicina atbrīvot politieslodzītos, taču nejauksies Baltkrievijā notiekošajos politiskajos procesos, pirmdien paziņojis ASV valsts sekretāra vietnieks Stīvens Bīgans, kas Viļņā ticies ar opozīcijas kandidāti 9.augustā notikušajās prezidenta vēlēšanās Svetlanu Tihanovsku.

Trampa padomniece Konveja pamet amatu(2)

ASV prezidenta Donalda Trampa vecākā padomniece Kelianna Konveja svētdien paziņoja, ka šomēnes pametīs Balto namu, lai vairāk uzmanības veltītu bērniem.

ASV demokrāti kritizē Trampa paveikto © DIENA(14)

Ar skarbu ASV prezidentam Donaldam Trampam veltītu kritiku un aicinājumiem neļaut ''nozagt vēlēšanas'' noslēdzās pirmais virtuālais Demokrātu partijas konvents. Džo Baidens un viņa izraudzītā viceprezidente Kamala Herisa deva amerikāņiem solījumu ''sadziedēt nāciju''.

Irāna maksājusi par uzbrukumiem ASV spēkiem © DIENA(4)

Amerikas Savienotajām Valstīm nedraudzīgais Irānas režīms, kā liecina amerikāņu izlūkošanas iestāžu iegūtā informācija, maksājis Taleban kaujinieku grupējumiem par uzbrukumiem ASV karavīriem. Kopumā ir ziņas par sešiem atsevišķiem uzbrukumiem.