Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vecumā galvenais ir mīlēt dzīvi

"Ciguns man ir kļuvis par dzīvesveidu. Dienu sāku ap pieciem pussešiem no rīta. Un, kad spīd saule, es dodos ārā, saulītē," tā man saka Liene Daugule, kad gribam norunāt interviju. Ciguns ir Ķīnas medicīnas sastāvdaļa, atveseļošanas metodika (ci nozīmē – dzīvības enerģijas, gun – darbs, red.), kurā ietilpst fiziskā un elpošanas vingrošana, prāta nomierināšanas vingrinājumi. To var izmantot labas fiziskās formas, darbspēju saglabāšanai un veicināšanai neatkarīgi no vecuma.

Top komentāri

VECUMS ir pēdējais brīdis,
V
lai sagatavoties tam, kāpēc cilvēks ir pasaulē nācis - nāvei (dzīvību saglabāt neviens nevar, - ne Anna 1, ne Anna 2, ne Anna 3 u.t.t). Jo graudam, pirms tas atdzimst, visupirms ir jānomirst, un -vai- tam graudam, kas nav Dieva dārzos sēts.
Pasaules prieks ir ilūzija.
P
Ir tikai viens PATIESA prieka un labuma avots, proti, Dievs. Daudzi par labumu notur melus, viltību un -galvenais- liekulību, jo nespēj dziļāk otra dvēselē ielūkoties, un atklāt, kas tur patiesībā mājo. Ne par velti daudzi pirms nāves vairs tos, ar ko kopā dzīve vadīta, nepazīst, jo nāve jebkādus melus un liekulību izslēdz un neitralizē.
LND
L
Malacis! Tieshi taa - veselaa miesaa vesels gars! Paliekot fiziski aktiivs, arii praats ir mozhs. Komentaaros gan kautkaadi kristieshi un negatiivisma apseestie savaakushies :D juus laikam gaidat, ka Dievs juusu vieta visu izdariis?! hehe gaidiet ar maisu. Pasham viss jaadara un prieks par taadu kundzi!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Līgo svinēšu:

Kopā nobalsojuši: 213

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kamēr tev ir sapnis, tu dzīvo

Kad sazvanu režisori Ināru Čaksti un aicinu uz sarunu, viņa saka: "Ai, nē, tikai pēc 18. maija!" Ar amatierteātri Rampa Muzeju naktī Vēstures un kuģniecības muzejā jārādot Zeiboltu Jēkab...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits