Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pēdējais salmiņš

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Makslinieks ir
M
tas, kas rada makslu. Freimanis noteikti tas nav. Paldies Rudakam par patiesibu!
Tikai uzspiests viedoklis
T
Mums diemžēl, visās jomās, arī mūzikā ir tikai daži cilvēki, kuriem tiek dota plaša iespēja publicēties. Un tāpēc itin mierīgi var ļoti talantīgu cilvēku censties pilnībā "norakt" un stipri lielu viduvējību afišēt kā pasaules līmeņa megazvaigzni. Šis raksts jau nav vienīgais piemērs.
...
.
Piekrītu. Latvijas mūzikas apskatnieki raksta par saviem draugiem. Salds krējums un PR. Par citiem, ja izdevīgi, gaumīgi smalkās gudrībās un paštīksmināšanā, nozākā. Diemžēl kamēr šīs paaudzes augstprātīgie un snobiskie apskatnieki publicēs savus rakstus un publiskosies, profesionalitāti, analītiskumu, augstvērtīgas publikācijas Latvijas medijos populārās mūzikas jomā nebūs iespējams atrast.
 • 10
 • 1
Es par taisnību.
E
Šlāgeri Freimanis rakstīja un dziedāja. Labi, ka Uldis nebaidās to nosaukt vārdā.
Tas ir
T
ļoti slikti, ka daudziem patīk zemas kvalitātes ... es viņus par mūziķiem vispār nesauktu - ne freimani, ne daudzus citus. Tādēl jau mēs izmirstam un ejam bojā, ka daudzi mums īstu vērtību vietā klanās tādiem.
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Nu, bet, kā patika Mazvērsītes grāmata? Vai šim nebija jābūt tā kā grāmatas PAR Freimani apskatam nevis tiešai nelaiķa šaustīšanai? Vai grāmatā IR analizēts rokmūzikas, mūzikas, mūziķu popularitātes fainomens? Kas mums aizķer tās dvēseles stīgas? Uz ko mēs, kā mēdz teikt, pavelkamies?
...
.
Absolūti pamatots jautājums šī raksta autoram!
 • 9
 • 3
Tā ir
T
mazās vērsītes degradācija - no Zābera līdz freimanim...
 • 4
 • 5
ČBK
Č
Kā var mīlēt Tumsu, ja šie ņēma un piesavinājās jau esošas Tumsas vārdu. Tas liecina par nesaprašanu vai tumsonību. Pārspīlētā ņemšanās tagad ar Freimani arī nav nekas labs. Kauns paliek viņu vietā.
Rudaks
R
Man bija rakstā skarts arī jautājums par šo nosaukumu, bet apjoma ierobežojuma dēļ to izņēmu ārā, jo tas šoreiz īsti nebija par tēmu. Jā, es zinu par Laura Vorslava Tumsu, kas bija pirms tam. Rakstīju par to, ka jau esoša grupas nosaukuma izmantošanā Mārtiņu Freimani nevar vainot, jo viņš jau izveidotajai Liepājas Tumsai pievienojās vēlāk, kad no tās aizgāja solists Fēlikss Ķiģelis.
 • 9
 • 1
Guna
G
Oi, Rudak, tad tu nemīlēji Tumsu un Freimani un joprojām to dari. Nu žēl, ka objektīvi nevari paskatīties uz lietām. Tev neviena viņa dziesma neskan galvā, bet tūkstošiem cilvēku skan. Pie tā arī paliksim. Bet nu principā dažreiz var izmantot iespēju paklusēt, jeb šajā gadījumā nerakstīt.
Ļoti piekrītu
Ļ
Mazvērsīte uzrakstīja grāmatu, jo cilvēki joprojām interesējas par M. Freimani. Uldi Rudak, piedodiet, bet Jūsu vārds varbūt kaut ko nozīmē nelielam ļaužu lokam, atšķirībā no Freimaņa. Lai ko arī kāds teiktu par Mārtiņu kā neveiksmīgu, pareizāk, "rāmjiem neatbilstošu"? komponistu, man viņa dziesmas vienmēr ir patikušas un tās klausos, lai gūtu iedvesmu. Par to esmu pateicīga, ka šāda mūzika ir kuplinājusi latviešu kultūras dārziņu.
 • 5
 • 6
Rokeris
R
Jums nekad neienāk galvā doma,ka t.s. LV popmūzika vispār,salīdzinot ar Eiropas valstīm,UK,USA -ir vispār pāris metrus zem plintusa.Un nav jau vainīgi tie,kuri tēlo māksliniekus-vnk viņiem jāsavāc kaut kāda auditorija,kas kaut ko samaksā utt.Mūsdienu viedtelefonu paaudze vispār nav spējīga uztvert kaut ko kvalitatīvu.Par mirušajiem drīkst runāt tikai labu vai tikai patiesību.Šeit ir otrais variants:M.Freimaņa mūzika ir tik pat bezvērtīga,kā L.Reinika un viņam līdzīgo gara darbi.Prāta Vētra vismaz māk savu arī ne sevišķi kvalitatīvo poproku skatītājam piedāvāt labā noformējumā.Bet kopumā LV popmūzika ir vnk pretīga.
Popere Rokerim
P
Tas ir skaidrs, kas tev patīk, tas ir roks. Nekā slikta tur nav. Un neviens tev to nepārmet. Esi tik solīds un cieni māksliniekus, kas rada ko citu un tos, kuri to klausās. Vērtīgumu katram māksliniekam un vinja darbiem nosaka klausītājs. Un ir skaidri redzams, ka tev nepatīk komerciāli veiksmīgi mākslinieki. Nu ko darīt, ja vinji prot uzrunāt klausītājus lielās masās gan LV, gan ārpus robežām (te es par Reiniku un PV). Par Freimani, visu to labāko. Arī viņš bija veiksmīgs. Melodijas un teksti spēja aizkustināt. Un personība pāri visam. Nav tik melni, kā tu te visu mālē. Vismaz realitātē.
 • 14
 • 6
Tagadējiem
T
pusaudžīem jau vienalga - ka tik dzīvniecisks troksnis? Audzinām debilizētas paaudzes?
Nav tiesa
N
Salīdzinot ar Prāta Vētru Freimaņa dziesmas ir galvas tiesu pārākas. Kādreiz to sapratīs. Un ja par dungojamām dziesmiņām, tad pat Paula dziesmas pie galda neviens nedzied. Vienīgais kuram ir izdevies ir Rozenštrauhs.
Sems
S
Ko tur s***u salīdzināt ar s***u, meklējot mazāko no ļaunumiem. Visi viņi vienādi.
 • 3
 • 1
Egīls
E
muļķības, Pauls ir reta parādība.
 • 9
 • 10
einars
e
Kopumā Rudakam piekrītu. Tikai kāds tur glamūrs. Baskovs,Kirkorovs,visi pārējie zverevi - tas ir glamūrs. Mārtiņa Freimaņa un viņam līdzīgo gadījumā ir meinstrīms - darīt to, kas ir, un tā, lai būtu populārs, lai pastāvīgi būtu redzeslokā. Eirovīzija,TV šovi, pompozi kopkoncerti utt Jā, vieniem tas balansē uz gaumes robežas, bet citus dara vai trakus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja