Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Izdevniecība Liels un mazs nominēta Boloņas bērnu grāmatu tirgus balvai

Izdevniecība Liels un mazs nominēta 55.Boloņas bērnu grāmatu tirgus Gada labākā bērnu grāmatu izdevēja balvai, liecina informācija balvas interneta vietnē.

Balvai nominētas izdevniecības no visas pasaules, bet no Eiropas līdzās Latvijas izdevniecībai par apbalvojumu cīnīsies Beļģijas izdevniecība Calvis Publishing, Polijas Dwie Siostry Publishers, Vācijas Minedition un Krievijas Samokat Publishing House.

Grāmatu tirgus rīkotāji norāda, ka šī balva tiek piešķirta tiem izdevējiem, kas gada laikā izcēlušies ar radošuma un izdevniecības izcilību, izrādot oriģinalitāti apvienojumā profesionālām un intelektuālām prasmēm. Tai pat laikā, balvas mērķis ir veidot savstarpēju zināšanu un ideju apmaiņu starp dažādām valstīm no dažādām pasaules daļām.

Balvai var tikt nominētas izdevniecības, kas nodarbojas ar mērķi izdot bērnu grāmatas, vai arī atvēl nozīmīgus resursus bērnu satura radīšanai. Par izdevniecību, kas saņem balvu, lemj paši grāmatu izstādes dalībnieki kopā ar vispasaules izdevēju asociāciju un nozīmīgu nozares institūciju pārstāvjiem.

Bērnu grāmatu tirgus Boloņā, Itālijā norisināsies no 26. līdz 29.martam.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Losandželosā pasniegtas Emmy balvas(1)

Losandželosā notiekošās Emmy televīzijas balvu pasniegšanas ceremonijā kategorijā Labākais dramatiskais seriāls apbalvots fantāzijas seriāls Game of Thrones (Troņu spēle).

Filmas Homo Novus aizkadrā: 30. gadu bohēma Rīgā

Gaidot latviešu spēlfilmas Homo Novus pirmizrādi Latvijas kinoteātros, LMT Viedtelevīzija piedāvā video stāstu sēriju par filmas tapšanu un intervijas ar radošo komandu. Pirmajā no kopā trīs video st...