Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Intervija ar dziedātāju Elīnu Garanču. Mūzika brīžiem rada bailes

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Operu ziepes
O
Tiešām brīžiem biedējošas un varam tikai minēt, kādu zīmogu operu mūzika, scenārijs, vārdi atstāj uz mākslinieku un klausītāju personībām..., vārdam, taču, ir ļoti LIELS SPĒKS
tew
t
Lieliski! Aprēcos, Garančai izdevās izbrīvēt laiku! Tikai aizmirsa piebilst, ka lielisks katalizators bija nodokļu maksātāju nauda, kas piemēram koncertam ar Vīnes orķestri tērēta vairāk nekā 212 tūkstoši! Pretīgi'!!!! cik vēža slimniekus varētu izārstēt, mazus bērnus operēt ārzemēs. Iespļaut acīs tai Garančai vajadzētu.
z-tew
z
es labāk spļautu tew nevis mūziķu virzienā tādi mūziķi kā Garanča ar savu pasaules karjeru ne tikai kādam ROSINA INTERESI varbūt kādreiz atbrauk uz Latviju, bet arī reāļi ienes naudu Latvijai gan nodokļu veidā, gan netiešā vaidā (koncerti ar starptautiski pievilcīgiem māksliniekiem atpelna naudu ne tikai ar biļetēm, bet arī ar viesu, tūristu atstāto naudu par transportu, ēdināsanu, viensīcām uc izdevumiem, tas ir iemels kāpēc tiek atbalstīti operteātru, ka nauda no maksātspējīgas publikas nāk atpakaļ ekonomikā ne tikai no biļetēm...
  • 6
  • 3
innoceza!
i
Ebreji, kā zināms, visos jautājumos ir pilnīgi nevaiņīgi. Eņģeļu tauta! ka viņiem gadījās Šiklgrūbers (Hitlers), Ļeņins, Berija un Stalins, tas tā netīšām. Un neviens oficiāli neskaitījās ebrejs!
Paulas Jēger - Freiman rēgs
P
Ūja, ūja - kāpēc ta' nu uzreiz ēbreji vainīgi? Marina Rebeka, piemēram, atrod laiku un droši vien arī iekšēju nepieciešamību laiku pa laikam sniegt augstas klases priekšnesumus arī savā dzimtenē, ne? Tāpat arī Antoņenko. Turklāt, ja Elīnīte par savu mītnes zemi uzdotu dzimteni, tad viņai no tiem lielajiem honorāriem tik vien kā 15% būtu valstij jāsamaksā; lai gan, protams, Gibraltārā laikam vispār ienākumu nodokļi nav jāmaksā... Žēl.
kk
k
cik esmu dzirdējis, Garančas nodokļu mītnes zeme ir LV nevis Gibraltāra...
  • 1
  • 0
nerasists
n
Rebeka - jo tālāk, jo retāk. Un visi cilvēki jau nekad nav vienādi. Rebeka savulaik intervijā nolīdzināja līdz ar zemi ebreju zemi ASV - tā esot kā PSRS pirms sabrukuma:))) Vēlāk gan sāka izteikties ļoti politkorekti:)))
  • 6
  • 2
Kāpēc izdzēsāt?
K
Kallasai viena no slavenākajām lomām bija "Mēdeja", kāpēc Garanča nevarētu dziedāt "Medūzu"? Atklāta lamāšanās "Dienas" komentāros tiek pieļauta katru reizi, pat necenzēta, bet mākslinieciskas idejas tiek dzēstas?
Ideja
I
Elgaranča takš varētu sarunāt savu dārgo draugu maskatu, lai uzkomponē šai operu "Medūza"? Domāju, ka tai ļoti derētu elgarančas akmenscietā, saspringtā seja plus vēl kārtīgs grims. Tikai lai maskatiņš sarunā kādu citu, kas kļūdas operā izlabo, primadonnai nebūs laika ar to ķēpāties:))))
Alfs
A
Elinai jau gan vajadzeja pateikt publiski tiesi un atklati, ka atjaunota Latvijas valsts ir izlaupita un apganita, ka taja lielaka dala iedzivotaju lidiena dzivo nabadziba, pazemojuma, slimibas, pusbada. Ir nozelojami, ka pasaule atziti talantigi Latvijas cilveki izliekas neredzami Latvija notiekoso bardaku, zagsanu, netaisnibu, korupcijum nelikumibas, ka latvija sprezidenti, ministri, deputati, ieredni izlaupa Latvijas valsti un iznicina latviesu tautu. Ta ir nekauniga un nepiedodama augstpratiba no Elinas puses nepateikt to, ka Latvija pret latviesu tutu tien izversts vel nepieredzets genocids, kuru veic vieteja valsts vara 27. gadu garuma.
Vai tad
V
Elīnai interesē latvieši? Ja gribi taisīt lielo karjeru, jādara viss, ko grib ebreji, kuri mūzikā nosaka visu. Vai ne tāpēc laulības ar pagalam neinteresanto taktētāju šišoni utt.?
  • 7
  • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Gaidītie bērni(1)

Re, kā! Nebija ilgi jāgaida. Pārdēvējies par Jauno Rīgas teātri pie Dzemdību nama un pārcēlies uz pagaidu telpām Miera ielā, teātris ticis pie sava turpinājuma.

Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja