Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Trešdiena, 1. aprīlis
Dagne, Dagnis

Intervija ar tulkotāju Ievu Lešinsku. Tagad kurmis ir vienkārši kurmis

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
troļļu brigadieris
t
Pēc kaunpilnas izgāšanās ar rusidiotmeliem par 9. maiju rusnacistelis rusdeģenerātelis rusidiotEdge tiek degradēts no rusidiotmeļa par tēmu komentēt nespējīgu rusidiotkvekšķīti rusbēbīti rusdeģenerāteli. Tā labāk, sakautais rusidioteli?
Edge
E
Segvārds pazīstams:U2 are an Irish rock band from Dublin formed in 1976. The group consists of Bono (lead vocals and rhythm guitar), the Edge (lead guitar, keyboards, and backing vocals), Adam Clayton (bass guitar), and Larry Mullen Jr. (drums and percussion).[1]
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
EDge - stulbs rusnacists, kurš pat sev segvārdu nespēj izdomāt! Latvija piedalījās otrajā pasaules karā kā PSRS republika, ko atzina pat Kārļa Ulmaņa finanšu ministrs Valdmanis, kurš sadarbojās ar vācu okupācijas režīmu un kurš rakstīja Ostlandes pārvaldniekam, ka, lai latvieši varētu veidot leģionu, tiem vispirms būtu JĀLŪDZ FĪRERAM atļauja izstāties no PSRS!!! Valdmanis droši vien tajā brīdī apzinājās, ka vāciešiem vairs nav izredžu uzvarēt; ka leģiona dibināšana ienaidnieka teritorijā ir pret starptautisko kara likumu, un tāpēc atcerējās, ka Latvija taču 1940. gadā kļuva par PSRS republiku! Tā lūk.
Edge = rusdeģenerātelis rusmelis
E
rusidiotšovmenis savā rusidiotismā nezina pat to, ka Eiropa 9. maijā piemin 1950. gada 9. maija ''Šūmana deklarāciju''. Sadursmēs ar faktiem rusdģenertāteļu rusmeli vienmēr tiek ātri un iznīcinoši sakauti.
 • 0
 • 1
Edge = stulbs rusnacists
E
Pirmajā pasaules karā = tajā, kuru ''diženā'' krievu tauta NETALANTĪGI PAJĀJA, ko pati apstiprināja ar 1918. gada Brestas mieru = NEVIENS CITS ČETRSAVIENĪBAS PRETINIEKS, IESKAITOT BEĻĢUS UN SERBUS, NEKAPITULĒJA = Latvijas Republika nepiedalījās, jo tika proklamēta pēc šī kara beigām, bet ''latviešu karogam'' pirms 1918. gada 18. novembra vēl nebija oficiāla statusa. Ko nu, saklautas rusmeli rusnacist rusidiotšovmeni?
 • 0
 • 1
Edge
E
1.Pasaules karā arī piedalījāmies:"....Un mēs neesam vieni: dienu no dienas, plecu pie pleca, mēs cīnāmies kopā ar diženo krievu tautu. Ticiet Krievijas nesalaužamai varenībai, ticiet latviešu tautas gaišai nākotnei! " Pulcējaties zem latviešu karogiem! bija Kārļa Skalbes sarakstīts un Krievijas valsts domnieku Jāņa Goldmaņa un Jāņa Zālīša izdots uzsaukums latviešu tautai dibināt latviešu strēlnieku bataljonus
 • 0
 • 0
Edge
E
Pa Kurzemes katlu ar Mirdzas Ķempes dzej. krājumu "Rīta vējš": " Kara troksnis nav vairs dzirdams, / Dzidri debess mirdz pār tevi, / Slava tam, kas arī mirdams / Vāciem zemi neatdeva." Pa Kurzemes cietoksni ar Andreja Eglīša "Dvēseļu cietoksnis": "Kurzemes cietokšņa krišana bija latviešu tautas sēru diena".
Edge = rusidiotšovmenis
E
Eiropā, sakautais rusmeli rusidiot rusnacist valsts nodevēj, Otro pasaules karu ne tikai nesvin, bet vispār neatceras. Pirmo atceras, Otro = nē un 9. maijam ir pavisam cita nozīme. Starp citu, sakautais rusnacist rusidiot russpītēšanās šovmeni rusdeģernerāteli rusanalfabēteli, Vācija nolikja ieročus 8. nevis 9. maijā. Nezināji, deģenerāteli? Tupi uz podiņa un nestrīdies ar pieaugušajiem par politiku!
 • 0
 • 1
Edge
E
9.maijs - Eiropas diena. 9.maijs joprojām svētku diena visās civilizētajās Eiropas valstīs.
 • 0
 • 1
Edge-stulbs rusnacists
E
Vienas okupācijas armijas kapitulācija otrai okupācijas armijai neko nemainīja latviešu situācijā un nozīmēja tikai to, ka divu okupantu vietā būs viens. Ts pirmkārt. Otrkārt, tā kā tulkotāja, atšķirībā no nacista Edge, nav Gebelsa ministrijas štata darbiniece, tad viņai nav vajadzības lietot nacistu terminus un kliegt par ''cietoksni'', kura nebija. Ir interese par karu skatoties no vācu puses? Mierīgi izlasiet memuārus un apskatiet fotogrāijas, bet nelieniet strīdēties ar tulkotājiem un netēlojiet superlatvieti, sevišķi ja vienlaicīgi murgojat par ''PSRS sagrašanu kā CIP operāciju''.
 • 0
 • 1
Edge-stulbs rusnacists
E
Vācu valodā eksistē arī termini Festung Kurland, Kurlandische Festung utt,. kas tomēr nemaina lietas būtību - ielenktā vācu armiju grupa aizstāvējās teritorijā, kur nebija cietokšņu vai nocietināto līniju.
 • 0
 • 1
Edge - stulbs rusnacists
E
Vācu valodā eksistē termins ''Kurlandkessel'', kas nozīmē to pašu ''katlu'' vai ''maisu''. Katls nozīmē pilnīgu ielenkumu, piemēram, Staļingradas vai Vjazmas katls, bet maiss - daļēju, piemēram, Demjanskas vai Falezas maiss. Demjanskas maiss arī sākotnēji bija katls, bet vācieši parrāva aplenkumu un katls kļuva par maisu :D
 • 0
 • 1
Edge-stulbs rusnacists
E
Vācieši 1941. gadā ieņēma visu Latviju pāris nedēļās un neviens rusnacists pat sprāgdams viņus būtiski neaizkavēja.
 • 0
 • 1
Edge
E
" Mani nodarbina arī tas, ka Latvijā notika Otrā pasaules kara laikā. Piemēram, šovasar mēs ar vīru un meitu mēģinājām izbraukāt Kurzemes katlu." ======================================================== Ja vēlaties saprast 2.Pasaules karu Latvijā, tad vajag izbraukāt Kurzemes cietoksni. Ja vēlaties saprast Lielo Tēvijas karu Latvijā, tad vajag izbraukāt Kurzemes katlu. Sakārtojiet smadzenes pirms ceļojuma!
Edge-stulbs rusnacists
E
Ja vēlies idiotšovot, tā arī pasaki. Arī vācu valodā eksistē termins ''Kurlandkessel'', ar kuru apzīmē Kurzemē ielenkto vācu armiju grupu. Par cietoksni - fortress, kreposķ, Festung - visās valodās sauc fortifikācijas būvi, kas speciāli gatavota cīņai ielenkumā, bet ielenkta pozīcija, pat ja tiek labi un prasmīgi aizstāvēta, tāpēc nekļūst par cietoksni. Piemēram, 1944. gadā amerikāņi Ardenos turēja un veiksmīgi noturēja Bastoņu, bet tāpēc ne amerikāņi, ne beļģi, ne vācieši, ne kāds cits nesauc Bastoņu par cietoksni, jo cietokšņa tur nebija. Savukārt Eben-Emalu, to laiku modernāko cietoksni, 1940. gadā ieņēma kaut kāds nepilns vācu planieru desantnieku vads dažās stundās.
 • 1
 • 2
Edge-stulbs rusnacists
E
Tā kā Latvija kā valsts nepiedalījās Otrajā pasaules karā, tad nekādu tēvijas karu - ne lielu, ne mazu, ne vidēju - Latvijā nav bijis. Ja kādam rusncistam ir vēlēšanās saprast rusokupantu rustēvijas karus, to labāk darīt pārceļoties uz ruslandi un atpakaļ vairs nebraucot.
 • 1
 • 2
Edge
E
Tulkotāja Ieva Lešinska: kādā veidā lai pārraida to, ko latvietis saprot ar vārdu "balts"? ======================================================== Kā angļu valodā tulko latviešu vārdu "sirdsapziņa"? "Šai pasaulē valda zīmes, simboli, tēli, " tā esot apgalvojis viens ķīnietis vārdā Konfūcijs. Iesaku Lešinskas kundzei paskatīties grāmatas "Va(i)ras virtuve" vāka fotogrāfiju, - var būt tā zīmju valoda (žests), kā anglosaksis, īstens rietumoīds (A.Zinovjeva termins) parāda "sirdsapziņu" (jūtas), noderēs domājot par "balts" skaidrāku parādīšanu?
Edge-stulbs rusnacists
E
Sirdsapziņa, deģenerāt, vienmēr un visur ir sirdsapziņa. Tur kur tā ir, protams. Iesaku nekvekšķēt komentāros, vai nu sazinies ar izdevēju un pārtulko labāk, ja proti, vai turi purnu aizvērtu, ja neproti.
 • 1
 • 1
Edge
E
Pats interesantākais, manuprāt, raksts par Imantu Lešinski ir pārpublicēts viena vecā kaluma vēsturnieka ("tautas drauga" ) mājaslapā - Kas bija IMANTS LEŠINSKIS un ko viņš TOMĒR PASPĒJA PATEIKT? – Tapešu palīmju foto. 1991. Iedomājos situāciju, kad I.Lešinskim pateica par panākto vienošanos ar Gorby par kapitulāciju un PSRS sagraušanu. Tas nozīmēja, ka Lešinskim bija atkal jāsadarbojas ar Stūra mājas kantora kadriem, kurus viņš bija tik izcili aprakstījis un "uzmetis". Lešinska "Nē", automātiski nozīmēja....Bet atradās tak' CIP tādi, kas uzsāka sadarbību projektā "4.maijs" un "Latvijas Ceļš"...
Edge-stulbs rusnacists
E
CIP aģentos nāksies ieraksīt arī Tamaņas divīziju un PSRS gaisa desanta karaspēku :D Napoleons, kuram 1805. gadā bija viens aģents austriešu Donavas armijas izlūkošanas priekšnieka amatā, noņem trijstūreni un 100 reizes klanās amerikāņu ģēnija priekšā :D
 • 0
 • 0
Edge-stulbs rusnacists
E
- Gorbij, tu mums piedod, bet nāksies tevi nomest. Ekur Janajevs, Jazovs un Pugo jau savervējās CIP un piekrita sarīkot valsts apversumu, pēc kura PSRS nekas cits neatliks kā izformēties. Tiešo izpildi uzticēsim CIP štata darbiniekos ierakstītajai Kantemirovkas divīzijai, bet Rīgā par galveno figūru apvērsumā kļūs CIP aģents Rubiks... :D
 • 0
 • 0
Edge-stulbs rusnacists
E
PSRS, rusnacist idiotšovmeni bēbīti, tika izformēta 1991. gada begās, kad nevis CIP, bet pašu PSRS savienoto republiku vadītāji - Baltijas valstis tad jau bija neatkarīgas - vienojās par PSRS izformēšanu. Starp citu, 1977. gada PSRS konstitūcijas 72. pants paredzēja iespēju jebkurai PSRS savienotajai republikai - tātad arī visām reizē - izstāties no PSRS, tātad, ja kāds rusnacists murgo par CIP plānu, tad drīkst CIP aģentos ierakstīt 200 miljonus PSRS pilsoņu un ari pats sevi. Nekāda PSRS kapitulācija nenotika, jo 1991. gadā PSRS neatrads karastāvoklī ne ar vienu valsti un tātad nevarēja nevienai kapitulēt.
 • 0
 • 0
Edge
E
"....visas grāmatas laikā brīnās, ka Latvijā nav nekādu norāžu par vēsturiskiem notikumiem. " ======================================================== “Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past.” George Orwell, 1984. Lešinskas kundze ir lasījusi Dž.Orvela romāna pirmizdevumu angļu valodā ar paša Dž.Orvela priekšvārdu? Kā apgalvoja N.Čomskis (intervija Igaunijas TV), tas Dž.Orvela priekšvārds nekad nevienā citā izdevumā neesot parādījies. Iemesls esot Dž.Orvela atziņa, ka "vecajā, labajā Anglijā situācija daudz neatšķiroties no Okeānijas (domāts - PSRS)."
Edge-stulbs rusnacists
E
brīnās, ka Latvijā nav nekādu norāžu par vēsturiskiem notikumiem---Lai nu kura gotiņa būtu māvusi... :D Varētu domāt, ka Britānijā pie katras abatijas paliekām ir 2x2 m plāksne ar detalizētu aprakstu, kā Henrijs Astotais mūkus padzina un abatu pensijā aizsūtīja, vai vismaz Notingems stacijā ir plakāts ''Itentajā provincē šāva un laupīja pats Robins Huds'' :D Totalitārisms!!! Fošizms!!! Vova Pūķen, izcel desantu, glāb Britāniju no fošizma!!!
 • 0
 • 0
Edge-stulbs rusnacists
E
Čomskis? Vai tu arī pieaugušajiem domātus autorus lasi?
 • 0
 • 0
Edge-stulbs rusnacists
E
Interesanta atziņa, idiotšovmeni. Kāpēc tad Orvelam vispār bija iespēja publicēt savu gara darbu, ja jau Britānija - kur bez Anglijas ir Velsa, Skotija un Ziemeļīrija - ne ar ko neatšķiras no Okeānijas?
 • 0
 • 0
Jens Z
J
Raksts interesants tikai pateicoties intervētajai personai. Žurnāliste-intervētāja neatstāj pārāk profesionālu iespaidu. Kā jau rakstīju komentārā, ko 'diena' pamanījās izdzēst, nebija nekādas vajadzības skaistai sarunai par literatūru piekabināt gabalu par spiegiem. Spiegu būšanas nelaiķa Lešinskis pats labi aprakstījis, un viss ir pieejams internetā.
jeniņ, netēlo slimu govi
j
un rusnacistu idiotu arī netēlo, pat ja tāds esi. Pirmkārt, rusnacist, Latvijā ir vārda brīvība, tātad tu, rusnacist, vari apklusināt tikai pats sevi. Skaidrs, rusnacist? Otrkārt, nekādu ''spiegu stāstu'' intervijā neizdevās sameklēt - par kultūras komitejas pārstāvi un tulku leģendēts čekists ir tads pats spiegs kā es pāvests. Ja nepatīk, nelasi, ja nav ko teikt, nekomentē.
 • 0
 • 0
jeniņ, netēlo slimu govi
j
Komentārs tika izdzēsts tikai tāpēc, ka saturēja frāzi ''nevajadzēja piekabināt gabalu par spiegiem''? Un neko vairāk? Tiešām? Nemelo? Muļķi arī netēlo?
 • 1
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Skolēnu dziesmu un deju svētkus pārcels uz 2021.gadu(2)

XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku rīcības komiteja un Dziesmu svētku padome otrdien nolēma vasarā gaidāmos skolēnu dziesmu un deju svētkus pārcelt uz 2021.gadu, preses brīfingā i...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja