Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Līdz aprīļa beigām aicina pieteikties fotogrāmatu maketu konkursam Self Publish Riga

Līdz 30. aprīlim fotogrāfi un mākslinieki aicināti iesūtīt fotogrāmatu maketus un pašu veidotas, vēl nepublicētas fotogrāmatas trešajam starptautiskajam konkursam Self Publish Riga, informēja konkursa pārstāve Liāna Beņķe.

Uzvarētāja grāmata tiks publicēta sadarbībā ar Kauņas Fotogrāfijas galeriju. Labākos konkursam pieteiktos darbus varēs apskatīt Self Publish Riga izstādē, kas norisināsies ISSP Galerijā no 11. maija līdz 3. jūnijam.

Grāmata tiek uzskatīta par vienu no vispateicīgākajiem fotogrāfijas prezentācijas veidiem – tās dzīve turpinās pēc izstādes beigām un tā viegli var aizceļot uz jebkuru pasaules vietu. Arī pati fotogrāmata var kļūt par autonomu mākslas darbu, kurā būtiska nozīme ir ne tikai attēliem, bet arī to izkārtojumam un secībai, tekstam, grāmatas formātam, dizainam un drukai. 

Konkursam iesniegtos maketus vērtēs starptautiska žūrija – Kaseles Fotogrāmatu festivāla dibinātājs un direktors Dīters Neiberts (Dieter Neubert, Vācija), neatkarīgās izdevniecības Akina Books grāmatu dizainere, redaktore un izdevēja Valentina Abenavoli (Valentina Abenavoli, Itālija/ Turcija), fotoplatformas Photocaptionist un žurnāla Burlington Magazine redaktore Liza Šteina (Lisa Stein, Vācija/ Lielbritānija), Kauņas Fotogrāfijas galerijas direktors Gintars Česonis (Gintaras Česonis, Lietuva), fotogrāmatu dizainers un izdevniecības Brave Books izdevējs Toms Mrazauskas (Tom Mrazauskas (Lietuva/ Latvija) un Self Publish Riga kuratore Evita Goze.

Labākā konkursam iesūtītā fotogrāmata tiks izdota sadarbībā ar Kauņas Fotogrāfijas galeriju, tipogrāfiju Kopa, AS Antalis LT/LV. Labākās fotogrāmatas autoram no Baltijas valstīm būs iespēja bez maksas piedalīties kādā no Starptautiskās Fotogrāfijas vasaras skolas (ISSP) 2018 meistarklasēm pēc paša izvēles. Desmit labākie darbi tiks publicēti interneta platformās FK un YET Magazine, kā arī plašāka labāko fotogrāmatu maketu izlase būs apskatāma Self Publish Riga izstādē ISSP Galerijā no 11. maija līdz 3. jūnijam.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas

Mūzika

Vairāk Mūzika

Māksla

Vairāk Māksla

Teātris

Vairāk Teātris

Literatūra

Vairāk Literatūra

Kino/TV

Vairāk Kino/TV

Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri

Intervijas

Vairāk Intervijas

Recenzijas

Vairāk Recenzijas

Grāmatas

Vairāk Grāmatas

Konkursi

Vairāk Konkursi

Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi

KD Afiša

Vairāk KD Afiša

Deja

Vairāk Deja