Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Skaties un klausies orķestra Rīga koncertus ineternetā

Pievienojoties Kultūras ministrijas ierosinātajai kampaņai #Ēkultūra, Rīgas pilsētas pašvaldības orķestris Rīga globālajā tīmeklī piedāvā noklausīties koncertu ierakstus.

Orķestris Rīga ir apkopojis digitālos resursus un informē par iespējām klausītājiem baudīt orķestra koncertus audio un video ierakstos. Mājaslapas www.orkestris.riga.lv sadaļā Skaties un klausies  apkopotas krāšņas koncertu fotogalerijas, kā arī atsevišķi audio un video ieraksti, kur līdzās orķestrim Rīga uz skatuves stājušies tādi solisti kā Raimonds Pauls, Daumants Kalniņš, Inga Šļubovska-Kancēviča, Oskars Petrauskis un daudzi citi.

Orķestra youtube.com kanālā pieejami koncertu ieraksti pilnā apjomā. Starp tiem Baltijas valstu galvaspilsētu orķestru koncerts Simtgades skaņas 2018. gada 18. augustā un virkne Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla Trīs zvaigznes koncertu. No tiem daudzpusīgāka kultūras deva piedzīvojama koncertos Latviešu karavīru dziesmas un Vēstules Latvijai, kuros atklāta mūzikas, mākslas, dzejas un vēstures mijiedarbe.

Latvijas televīzijas vietnē ltv.lsm.lv ir iespēja izbaudīt Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla Trīs zvaigznes ieskaņas koncertu Laikiem pāri, kas notika Latvijas Nacionālajā teātrī 2017. gada 26. janvārī.

Savukārt plašs orķestra Rīga audio ierakstu klāsts pieejams Latvijas Radio 3 arhīvā. Sadaļā Latvijas koncertzālēs atrodami 2019. gada Pavasara festivāla Windstream koncertu ieraksti: festivāla atklāšanas koncerts klausāms 10. aprīļa raidījumā Guntars Freibergs, Oskars Petrauskis, Orķestris Rīga un Andris Poga atklāj Windstream, bet pavasarīgas noskaņas radīs 2019. gada 22. aprīlī izskanējušais koncertieraksts Orķestris Rīga un solisti koncertā Pavasara balsis VEF Kultūras pilī ar Ingas Šļubovskas-Kancēvičas, Lauras Greckas, Mihaila Čuļpajeva un Riharda Mačanovska dziedātajiem opusiem. Pieejami arī audio ieraksti no Latvijas valsts simtgadei veltītā festivāla Trīs zvaigznes: 2018. gada 27. novembra raidījumā izskanējušais koncerts Latvija Imanta Ziedoņa un Ojāra Vācieša dzejā LNB Ziedoņa zālē un daudzi citi.

Orķestra koncertu ierakstu saites būs pieejamas arī orķestra Rīga sociālajos kontos facebook.com un twitter.com ar mirkļa birku #Ēkultūra.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Mūzika

Vairāk Mūzika


Māksla

Vairāk Māksla


Teātris

Vairāk Teātris


Literatūra

Vairāk Literatūra


Kino/TV

Vairāk Kino/TV


Eksperti/Blogeri

Vairāk Eksperti/Blogeri


Intervijas

Vairāk Intervijas


Recenzijas

Vairāk Recenzijas


Grāmatas

Vairāk Grāmatas


Konkursi

Vairāk Konkursi


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


KD Afiša

Vairāk KD Afiša


Deja

Vairāk Deja