Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Cilvēki, kurus valsts padara par nabadzības ķīlniekiem

Iemanās dzīvot arī ar mazām pensijām, maziem pabalstiem, taču problēma tā, ka valsts daudzus cilvēkus ar invaliditāti šādā veidā faktiski iznīcina kā personības. Viņiem nepārtraukti jāsēž ar izstieptu roku sociālajā dienestā, nepārtraukti kādam jālūdz palīdzība – intervijā Romānam Meļņikam saka Sustento valdes locekle Iveta Neimane.

Top komentāri

Darba likuma 109.pants
D
Lielākā problēma Latvijā ir Darba likuma 109.panta 2.daļa, kas liedz līdz pat uzņēmuma likvidēšanai atbrīvot cilvēku no darba. Absolūts vairums no tiem darba devējiem, kuri kaut reizi ar to ir saskārušies, otrreiz neko tādu negrib. Tas ļoti nopietni sarežģī personu ar invaliditāti iespējas atrast darbu. Diemžēl, tieši Sustento ir tā, kas bloķē šīs normas grozīšanu.
solon
s
Minētie fakti nav šķērslis lai "atbildīgās" amatpersonas, ministru ieskaitot, regulāti saņemtu algas paaugstinājumu, prēmijas, veselības apdrošināšanu un pat (papildus atvaļinājuma naudai) atvaļinājuma pabalstu (!!!) ... jo tas taču PIENĀKAS saskaņā ar Likumu! Vai kāds no jums, bezatbildīgie parazīti, spēj iedomāties dzīvi par 74 eiro mēnesī?!!! Jums "norma" ir pārlaist nakti "Karalienes" klases viesnīcas numurā (par 1 nakti nolaižot podā pāri par 1000 eiro!!!)!
Uldis
U
Paga, es pareizi saprotu, ka invalīdu nav iespējams atlaist? Tad kundze nodarbojas ar lētu populismu. Kurš pieņems darbinieku, kuru nebūs iespējams atlaist?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Covid-19 sašķels sabiedrību?(1)

Nenoliedzami šis Covid-19 krīzes laiks ir unikāls, un patlaban jau ir izkristalizējies jautājums – vai Covid-19 sašķels sabiedrību? Uzņēmējdarbības vidē tiek runāts par to, ka Covid-19 izplatī...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē