Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Mīlestības pēcvārds

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Laimīgu Jauno , 2019 . gadu !
L
Paklausījos Spotify un noskatījos yotube , kur varēja iepazīties ar dziedātājas Evijas priekšnesumiem . Biju pārsteigts , jo tās dziesmas , kuras bija radītas līdz 2016 . gadam ieskaitot izpildījumā Pilnīgi atšķīrās no šodien pieejamā repertuāra . Balss spēcīga un dziesmas skanēja ļoti sievišķīgi harmoniski . Pēc tam iespējams , kāds dziedātājai atnesa Bjorkas albūmus un Evija mēģinot latviskot šo Bjorkas stilu , pazaudēja Sevi ! Tas ir tikai mans viedoklis un rakstu tāpēc , ka arī es biju tajā komentētāju skaitā , kuri viņu kritizēja . Cilvēkam ir talants , ja viņa darbojas ar savu talanta diapazonu , bet ne vienmēr var izdoties šo talantu pielietot , ja grib pārņemt , vai realizēt cita mākslinieka stilu . Bjorka raksta dziesmas savai personai un tāpēc arī viss ir saskaņots . Tāpat ir ar jebkuru komponistu . Evijai ir spējas un talants , ja viņa darbosies savā dabiskā talanta jomā . :)
Tas pats , tikai jau šodien :)
T
Man nepatīk tas falsets , kuru mēģina savās kompozīcijās realizēt Shipsea . Jā , arī citas grupas , kā " Focus " iedzied dažus fragmentus falsetā , bet viņiem skan Ticami un pieņemami . Evijai un Shipsea ar tām balss tembra improvizācijām ir līdzīga ieskaņa . Es nezinu , kā Shipsea dzied normāla balsī , bet mūzika , ja to komponē viņš ir pieņemama . Tas dziesmu svētku Balss izpildījums , kur viņš dziedāja Imanta dziesmu bij līdzīgs , kā Evija dziedāja Pārdaugavā . Par naudas kāri es nemāku teikt , jo arī es būtu priecīgs , ja man kāds samaksātu tādu naudu . Naudu jau maksā Sponsori . Paši jau neņem no kases . Māksliniece pārmet , ka Evijai nav muzikālā izglītība ? Daudziem mūziķiem nav izglītības dokumenta , bet ir talants . Ja Evija nemēģinātu atdarināt citus talantus , viņai ir laba Dabiskā balss . Paklausās Spotify līdz 2016 . gadam viņa dziedājumus ! Tīri labi skan !
  • 2
  • 0
Māksliniece
M
Tas stāsts jau nav par Evijas spējām bez izglītìbas un pieredzes kaut ko izpildīt,bet par iesācēju màkslā naudas kāri (Evija) un bezkaunīgo alkatìbu , domājot tikai par savu šìbrìża labumu (Shipsea).
  • 8
  • 0
dainis
d
Maigi melo draņķis, lai turpinātu pievilt uzticību. Lai labāk, draugs, atkārto pie sevis miljons reižu, ko nozīmē vārds "godavīrs" un "apgarots", ja vispār, tos, cilvēciņam, dabas sajēgt dots!!! Draugs, nelaiķis reiz teica: "No viņa neprasi, viņš godu nesaprot."
Skats no malas
S
Šis ministrijas radītais murgojums ar Šipkevica raudulīgo piešprici liecina par Labdares Melbàrdes satraukumu ne pa jokam. Jo ir jau par ko!
Rūdolfs
R
Taisnošanās par haltūru , čekistu stukaču pēcteču stilā !
Ričards
R
Būtu jāveicina labs pārvaldības prakšu ieviešana valsts un pašvaldību sektorā, tad mazāk būtu jāskatās mūziķu kabatās. Varu derēt, ka lēts nav arī Līgo vakara koncerts Krastmalā - tiesa, daudziem cilvēkiem tas patīk vairāk kā man. Man laikam mīlestība18+ koncerts būtu paticis, pat ar to, ka E.V. dziedājums var nešķist ideāls.
Liktens
L
Mīlestība ar šo "koncertu" beigusies. Nauda un mīlestība jau esot nesavienojamas lietas......
67 koments
6
satanistiem augstāko mēru
SANITĀRS
S
Un neviena laba vārda ... Cik tālu mēs - latvieši vēl iesim? Nu, vainojiet KM, Melbārdi (arī par neizdevušos Tautas tērpu skati jūlijā, par ko neviens nerunā) - ja tā vajag tieši Ziemassvētku laikā. DIENA, ku jūs darāt?
medmāsa
m
Kad iestāsies godīgums visās jomās, kurās piešķir sabiedrības kopējo naudu, tad arī tev, Sanitār, tiešām netrūks labu vārdu ko teikt. Kā tur bija teikts - pārāk atkailinot savu neglītumu, liekulība kļūst pārāk pretīga! :D Tādēļ, biedri un kungi, iedzersim Jaungadā, lai liekulības pretīgumu redzam retāk un runājam atklātu valodu!
  • 20
  • 0
Žmots
Ž
Atdod naudu labdarībai, 11 mēnešus strādāju un tas viss ko varēji, zaglēns tu esi! Aizbildinies ar kaut kādu termiņu pirms koncerta, kuru uzdot kā darba laiku! Zilajam REINIM ar piekodini, kā dabūs asarīti cucakā! Zaglēni atradušies!
eksperimenta vērotāja
e
Skatos pašlaik šo dārgo garadarbu un tiešām nesaprotu- par ko tāda traka nauda maksāta? Skatuve ar auseklīšiem, ansambelis un zolisti vienādās klozītēs- pirmā asociācija ar uz nāvi notiesāto cietumnieku apğērbu. Tik sērīgi izpildītu zaļumbaļļu hitu " vēlreiz" nebiju dzirdējusi. Šķidri aplausi visa koncerta laikā, mīlestības vārda ļurināšana pa kreisi un pa labi.... vārdusakot, konkursa " ko tu proti" līmenis. Un šis cilvēks vēl nekaunas atvainoties, ja kādam nav paticis eksperiments.... (par valsts naudu profāna izpildījumā)
D.Dauka
D
Latvijā par vienu izcilu dēlu vairāk -Zvejnieka dēlam un Šofera dēlam pievienojies Čekista/Stukača dēls
Lasiitaaja
L
Skhiet, sabiedriiba tomeer mostas! Palasiet sadalu "Abolu kocis" par aijas zarinas smeerejumiem beidzot normaalu cilveeku komentaarus
Ugo
U
To naudu vajag atgriezt atpakaļ , un viss būs kārtībā.Vienreiz simts gados par velti arī var koncertu sarīkot.
Zeps
Z
Jā,tā koncerta rīkotāju nomelnošana jau arī nav tās naudas vērta.
  • 4
  • 20
Larisa
L
Kad, beidzot, tiks tiesata un sodita Kanadas vazanke, zagliga Vikene (Abrenes nozadzeja, 7- vietigu kapu nozadzeja meza kapos), kura tris reizes, inemot president amatu, aizliedza atvert cekas maisus un tiemkk sedeja virsu ar savu resnu, nobaroto dirsu? Izskatas, ka Vikenes kartina, ka pateiciba par cakes maisu neatversanu, no cekas maiziem ir ieprieks iznemta.
koments
k
ne par tēmu....Starp citu: Freiberga ir latviete, bet ko Meža kapos vietas zaga Nils, kas nav latvietis?
  • 22
  • 4
Stella
S
Sis glumais, maztalantigais izdzimums, dienas zaglis Sepkevicens grib Neko nedarot bagati, labi dzivot ka vina tevs cekists Janis Sipkevics. Varu tikai iedomaties, ja sai alkatigajai, slinkajai jaunajai paudzei butu jadzivo padomju okupacijas laika, cik daudzi no viniem, siem dienas zagliem, uzticigi kalpotu okupacijas varai un pilditu cekas komandas, nodotu bralus, masas, tenis, mammas, lai tikai pasi dzivotu particiba un nekkas nebutu jadara.
Robis>Stella
R
bet vēl vairāk tādus ieredzēja LKP CK....
  • 17
  • 2
Robis>Stella
R
Jā-tas tiesa: Arī tādi bija KGB ļoti ieredzēti....
  • 17
  • 3

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Pavasara konstruktors

Domājot par pavasari, neizbēgami nāk prātā kustība – asnu spraukšanās no zemes, pumpuru sprādzieni, augšana un tiekšanās pret gaismu. Un tāpēc šķiet, ka pavasarī arī mākslā tik ļoti iederas deja, it ...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata