Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Sakost zobus un trenēties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
utis pa gaisu
u
reklame tapec ka krievs?daudzi LV sportisti piedalas visadu sportaveidu sacensibaas,kur rezultataa kulstaas pavidu un lejas galu,19. vieta ir kautkas par ko butu nepartraukti jaraksta????
Megija
M
Deniss ir lielisks slidotājs. Vajag acis pierē un skatīties, bet nevis tikai uz skaitļiem blenzt! Piedevām 6. vieta PČ ir ļoti laba vieta starp slidotājiem, kurus visādi atbalsta valsts (piem. Krievija), starp kuriem ir bagāti sponsori un kurus apkalpo vesels bars palīgu! Esmu pārlieināta, ka Denisa rezultāti būtu arvien labāki, ja ne Covid!
  • 3
  • 0
Haha
H
Tu tiešām esi tupa trekna uts!
  • 0
  • 1
anna
a
Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
Arik Nippel
A
Latvijai tuvojas stiprs lācis. Izsludināts oranžais brīdinājums
VVZ
V
Ar daiļslidošanu ir jāsāk nodarboties agrā bērnībā, lai sasniegtu labus rezultātus. Bet ir viena problēma- kaut kā savulaik nevarēju atrast laba līmeņa latviešu valodā runājošu treneri. Varbūt slikti meklēju?
Lapa
L
Kā Kučvaļska varēja atkārtot Kostina rezultātu? Viņai taču ir sieviešu konkurence. Ko tad Ņikitina neatkārtoja Kostina rezultātu Olimpiādē, bet pat nekvalificējās 24-kā izvēlēs programmai finalā? Bet Vasiļjevam, kurš uzlaboja Kostina rezultātu Olimpiādē pēc 24 gadiem 19.vieta ir "samērā zema" priekš Latvijas. Raksta autors pazaudējās daiļslidošanas pasaulē un Latvijas sasniegumos tajā.
nu nez
n
Ja izcīna 4. vietu EČ un 6. vietu PČ, bet tajā pašā gadā OS ir 19. vieta, tas skaitās salīdzinoši zems panākums Vasiļjevam
  • 3
  • 2
Olga Willis
O
Labākais nepilna laika darbs tiešsaistē no mājām. Pēdējā mēneša laikā esmu saņēmis algu čeku 18465 USD apmērā, viegli strādājot tiešsaistē no mājām. es esmu students un nepilnu slodzi strādāju mājās un gūstu lielākus ienākumus. Es katru dienu viegli strādāju 3 stundas dienā savā brīvajā laikā. ja arī tu vēlies nopelnīt šāda veida milzīgu naudu, tad nāc un esi daļa no mums. Skatīt vairāk šeit .........>>>>> D­­­o­uCa­­s­­­­h.C­­­OM

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Aktuāli

Varu nepārņems, bet revolūcija var notikt

Laikā, kad pasauli jau vairs nepārsteidz ziņas par pašbraucošām automašīnām, datorprogrammām, kas sacer simfonijas un spēj šahā uzvarēt pat Gariju Kasparovu, atsevišķi zinātnieki brīdina, ka mērķi...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā

SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons

Pasaule

Vairāk Pasaule

Politika

Vairāk Politika

Tēma

Vairāk Tēma

Pieredze

Vairāk Pieredze