Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Solidaritāte un vērtības ir labas, taču bizness un savu pilsoņu labklājība no tām nedrīkst ciest

Apvienotās Eiropas glābšanas mēģinājums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
pagasta vecis
p
Vēl sitam nosēdinat blakus jaunupu un komanda riktīga.
rekur
r
Bagātās valstis- Zviedrija, Dānija, Nīderlandes un Austrija uzstāj uz to, lai Eirobondu naudusubsīdiju veidā nedalītu. Tikai aizdot uz procentiem. Bez viņu piekrišanas neko izdarīt nevar.
ha-ha-ha
h
Līdz ar to, Makrons un Merkele var dāvināt tikai Francijas un Vācijas naudu citiem. Bet ko ar viņiem pēc tam izdarīs franči un vācieši - uzsēdinās uz mieta vai ko citu, tā jau ir viņu problēma.
  • 1
  • 1
Robis
R
Sveiks eiropieti!!!
skats no malas
s
Vienotā Eiropa nevarēs eksistēt, ja tās pamatā būs noteikumi, kas pārkāpj demokrātijas principus. Katrā valstī ir sava tauta, respektīvi, sava demokrātija, un valdībai ir jāievēro savas tautas griba. Līdz ar to, ne visos jautājumos valstīm būs vienāds viedoklis. Tāpēc Eiropas valstu sadarbība var notikt tikai tādā formātā, kurā katra valsts saglabā savu demokrātiju un tiesība nepiedalīties tajos pasākumos, kuros tauta negrib. Piemēram, ja tauta negrib uzņemt imigrantus, tad neviena ārējā organizācija nedrīkst tautai to uzspiest.
to hmmm
t
Citāts: "Eiropas Savienība nav nekāda ārējā organizācija - Latvija PATI IR Eiropas SAvienība" Atbilde: Lūk, Latvijā vara pieder Latvijas tautai. Likumus nosaka Latvijas tauta. Eiropas regulas Latvijā ir spēkā par tad, kad Latvijas tautas vairākums ir pret tām. Eiropas Savienības rīcība daudzos jautājumos neatspoguļo Latvijas tautas gribu.
  • 8
  • 3
to hmmm
t
Ko tauta lemj referendumā, to katra tauta nosaka pati. Galvenais, lai tautas griba vienmēr būtu augstākā par Konstitucionālās tiesas iegribu. Eiropas Savienība ir pagaidu veidojums. Eiropas valstis bija pirms Eiropas Savienības, Eiropas valstis paliks arī pēc Eiropas Savienības. Eiro nekādā ziņā nav mūsu nauda, jo mēs neko tur nenosakām. Ja Latvijas nostāja eiro jautājumos būs viena, bet pārējo eiro zonas valstu - cita, tad Latvijas nostāja paliks tikai nostāja, kas neko nenosaka. Ja eiro attīstība Latvijai ir izdevīga, tad ir labi. Ja nav izdevīga, tad ir slikti. Būtu loģiski, ka ja valstij eiro politika nav izdevīga, valsts varētu izstāties no eiro zonas. Tas atrisinātu gan Grieķijas, gan Itālijas, gan citu valstu problēmas.
  • 6
  • 1
hmmm
h
doma pareiza, bet formulējums ačgārns. Valsts nevar balstīties tikai un vienīgi klajā pūļa - jeb tā saucamās tautas - gribā. Piemēram, Latvijas SAtversme paredz speciālus gadījumus par ko NEVAR NOTIKT tautas nobalsošana - jo ja atmet liekuļošanu un izklišanos, tad skaidrs ka virknē jautājumu tauta nobalsotu par pilnīgāko idiotismu. Tāpēc, piemēram, nodokļi nav nododami tautas nobalsošanai par Satversmi. Runājot par imigrāciju, atgādināšu - imigrācijas krīzi nav rad'jusis Eiropas Savienība. Gluži pretēji - iemesls šai krīzei ir pārāk demokrātiskā un tradīcionālismā balstītā nacionālo valstu politika. Atgādināšu, ka Angela Merkla ir nacionālas valsts - Vācija - kanclere, nevis Briseles ierēdne. Otrkārt, Eiropas Savienība nav nekāda ārējā organizācija - Latvija PATI IR Eiropas SAvienība. Tāpat agtādināšu, ka mēs lietojam naudas vienību eiro - tā nav nekāda "ārēja" nauda, bet mūsu pāsu.
  • 1
  • 6
Keramzīts
K
Lielais Eiropas glābējs!!! Tīri jāsmejas.
Folkļornijs
F
“Biežāka (naudas) skaitīšana - ilgāka draudzība. Par savu naudu visur labs. Nauda kā akmens - smagums dvēselē”

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Morālos kompasus neviens nav atcēlis(56)

Par 7 noteikumiem Jaunā Rīgas teātra aktieriem un skatītājiem, politkorektumu, brīvību un morālo kompasu režisors Alvis Hermanis intervijā Rolandam Pētersonam*.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē