Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Bailēs no panikas zūd iejūtība

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Dostojevskis
D
Vai tiešām iejūtība zūd? Vai tā pirmāk maz bija?
Pamuļķe!
P
Ne jau no PANIKAS baidās, bet gan no HISTĒRIJAS, kas panikai nākot SEKOS! Un kāda var būt IEJŪTĪBA, ja pašai SAVA āda būs JĀBLĀBJ?
rekur
r
Infekcija pirmkārt izplatās caur lielajiem aviomezgliem, kur katru dienu tusējās 10-tiem tūkstoši pasažieru no visas pasaules vienlaicīgi. Itālija, Lombardija- vienai pat Milānas pilsētai ir 3 milzīgas starptautiskas lidostas. Katra no viņām 10x lielāka par Rīgas lidostu. Kā gan lai tur neizplatītos infekcija?
erona
e
Jā, grūti saglabāt iejūtību redzot, cik liela sabiedrības daļa nav spējīga filtrēt un elementāri analizēt informāciju.
Pravietisnejaukais
P
Par bailēm... . Visi zina frāzi "Dievs ir mīlestība". Svētajos Rakstos stāv rakstīts, ka "mīlestībā nav baiļu". Secinājums - ja cilvēks paļaujas uz Dievu, tad bailēm nav varas pār cilvēku. Ja redzam, ka valstīs ar lielu dievnamu koncentrāciju ļaudis tomēr neprātā steidz izpirkt makaronus un uz ielas piekauj ķīniešus... rodas jautājumi... .
Itamars Toledano
Kas Rakstus nelasa, tam tā varētu šķist, jo, ja arī mīlestībā baiļu nav (un nebūs!), tad bailes bija asinssviedri Ģetzemanes dārzā... Bailes ir sajūtu spektrs, kas saistošs ikvienam: bailes par tuviniekiem un mīļiem, bailes no ilgas un smagas slimības, bailes no nodevības un meliem, bailes no grēka un ļaunuma etc...Tikai nelga un pārgalvis baiļu nepazīst, jo tās pār viņu nāk PĒKŠŅI un NEGLĀBJAMI...
  • 6
  • 0
īsi
ī
Vairāki simti Ķīnas tūristu Francijā negrib atgriezties Ķīnā un sevi dēvē par "starptautiskajiem bēgļiem". "Ķīna ir kā milzīgs cietums, pilsētas ir slēgtas."
kad pats gulēsi,
k
tad tas kā sapnis šķitīs...ka ir miers un drošība
  • 8
  • 0
ta nu gan
t
Jā, bet šī "cietuma taktika" deva to, ka šobrīd Ķīnā ir nevis miljons inficēto, bet 40 tūkstoši. Slimojošo skaits krītas jau otro nedēļu. Dienā inficēto vakar vienāds ar Itāliju, mazāks kā Dienvidkorejā. Ja grib, lai slimība neizplatītos, tad cita ceļa kā karantīna vienkārši nav.
  • 8
  • 8
īsi
ī
57% franču domā, ka valdība slēpj noteiktu informāciju par koronavīrusa izplatību Francijā.
īsi
ī
Vīrusa dēļ 25% franču baidās piedalīties pašvaldību vēlēšanās, 31% baidās iet uz veikaliem, 52% baidās izmantot sabiedrisko transportu.
īsi
ī
Francijas ekonomikas ministrs ziņo, ka vīrusa ietekme uz Francijas ekonomiku būs daudz smagāka nekā bija domāts iepriekš (iepriekš tika lēsts 0,1% no IKP). Laikam uz vīrusa rēķina tiks norakstītas visas Makrona neveiksmes.
īsi
ī
Parīzē Luvras darbinieki jau otro dienu ir slēguši muzeju apmeklētājiem. Likums garantē, ka darba vietai ir jābūt drošai, savukārt tūristu pūļi epidēmijas laikā apdraud darbinieku veselību.
bezrūpība
b
Itālijas pieredze ir bēdīgā pieredze, no kuras var mācīties. Vairāk nekā puse no visiem inficētajiem ir vienā reģionā - Lombardijā, turklāt reģiona galvaspilsēta Milāna ir tikai 11.vietā inficēto pilsētu vidū. Lielākā daļa inficēto ir nelielajās pilsētās. Itālijā 20.februārī bija 4 inficētie, bet 1.martā jau 1694. Nieka 10 dienu laikā ir 424 reizes vairāk. Un vienā dienā inficēto skaits ir pārsniedzis visā milzīgajā Ķīnā vienā dienā inficēto skaitu.
bet
b
No 1694 gadījumiem trešdaļa ir vienas dienas laikā - vakar 566 gadījumi. Diez cik būs šodien. https://www.liberoquotidiano.it/news/italia/13570061/coronavirus-mappa-numero-contagi-impressionante-onda-lunga-incubazione-settimana-decisiva.html
  • 1
  • 1
Grēta Viņķele
G
paniskās bailes no panikas...
ha, ha
h
Ja pat izrādīsies patiesas pamatotās aizdomas, ka Uhaņas vīruss radīts komunistiskās Ķīnas slepenā bioloģisko ieroču izstrādāšanas laboratorijā, par tā nekontrolētu izplatību viennozīmīgi atbildīga globālisma ideoloģija un tās kultivētā bezjēdzīgā tūrisma atkarība.
Irlielāmērāticams
I
Bailes no panikas panika arī ir... .

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVN likme mūsu vērtībām(7)

Brīdi, kad vērojami vairāku jomu, piemēram, ēdināšanas un tūristu mītņu, centieni panākt zemāku pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi, aicinājumu jau no 1. jūlija piemērot 5% PNV likmi visām grā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē