Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kazāks sargās Rimšēviča paražas

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Laikss
L
Nu gan dodat, tagad sanāk ka visi makšķernieki ir Rimšēviča .............. . Ja nav ko skribelēt tad neskribelē. Jums pašai par šo rakstu nenāk smiekli.
kas dārzā
k
Vai esam aizmirsuši slaveno bārdainā bandīta teikto - atrodiet vislielāko kretīnu ko ielikt šajā vietā... Tūlīt jau gandrīz padsmit gadi no šī slavenā notikuma, bet Latviijā bez izmaiņām!
antiņš
a
A kam pieder Denj?
lato zaķis
l
I love you
izlasīju
i
ļoti patiess raksts!
Pāvilostas Fēlikss
P
Kas tur ir patiess? Tāds pats kā A.M. grāmata - viss vienos "iespējams", "vai varētu būt sagadīšanās", "diezgan aizdomīgi šķiet", "tas liek izteikt pieņēmumu"... Un minimums faktu. Bilžu albums ar autores personīgajām domām un pieņēmumiem, par kuriem pat iesūdzēt tiesā nevar, jo katram priekšā ir "iespējams". Kur ir pierādījumi, ka Kazāks būtu Rimšēviča cilvēks? Tāpēc, ka 2reiz kopā makšķerējuši vienā kompānijā, ne jau 2atā? Bet A.M. katru dienu uzklausa Madžiņa rīkojumus, bet Madžiņam rīkojumus dod Tralmaks, un Tralmakam rīkojumus dod... Nu ja, oligarhi. Kā kāds tik netīrs un sasmērējies personāžs kā A.M. var citiem mācīt dzīvot? Turklāt viņa spriež pēc savas sabojātās morāles, kur nevar aiziet makšķerēt vai uz sporta zāli, visur jābīda kaut kādas rebes, kaut kas jāshēmo... Nu nenotiek tā. Tie, lūk, ir meli. Lai radītu priekšstatu par faled state.
 • 16
 • 3
Hmm..
H
nez kā pati Margēvičas kundze rīkotos, ja viņu uzaicinātu patusēt ar kādu augstāk stāvošu personu, piemēram, Dienas īpašnieku (iem), pirms to sāk pārbaudīt, kontrolēt un pamatoti vainot pārkāpumos, bet tikai pēc pāris gadiem.... nez kā pateiktu, es, ziniet neiešu tusēt, jo Dienas iegūšana jūsu īpašumā ir miglā tīta un noteikti pēc dažiem gadiem jūs izsauks uz knābi, es baidos par savu reputāciju ...
>Feliksam
&
Tas nebūt nav sīkums-tas ir pat ļoti svarīgi....Redz, ka arī lielas privātās sturktūras tur darbā varai pietuvinātos, ne zinošos....
 • 2
 • 6
Pāvilostas Fēlikss
P
Margēvičas jaunkundze tiešām nav bankas prezidents. Tikai tāds sīkums, ka tolaik arī Kazāka kungs nebija bankas prezidents.
 • 10
 • 2
>Hmm
&
Margēviča nav bankas prezidents! To nevajadzētu jaukt.
 • 4
 • 3
asmodejs
a
AM patīk dēmonizēšana.Agrāk par dēmoniem attēloja deputātus, politiķus, tiesnešus, prokurorus. Tagad ķērušies pie nodarbēm. Pirtošanās, medības makšķerēšana. Kas tālāk? Ogošana un sēņošana? Sauļošanās un peldēšanās? Interesanti, vai šīs idejas rodas pašas galvā, vai tas ir kaimiņvalsts hibrīdkara pasūtījums?
tam nav nozīme
t
Fakts paliek fakts: Raksts ir patiess!
 • 8
 • 8
Viedoklis
V
Dombura intervija Delfos atklāja gebelsisku glumekli, kurš visus par visu ir brīdinājis, bet nekad nav to darījis publiski. Alkatīgs liekulis, melis, kārtējais izmantojamais kretīns?
he-hee>Viedoklis
h
redz-un tādus te LV ļoti labprāt ņem darbā bankas, lai ar pats Kazaks nav nekāds ekonomikas spīdeklis....Redz-kā ir ar tiem ''labākajiem'' ko pievāc privātais sektors: Izrādās-nepavisam nav tie labākie, bet tie lielākie blatmaņi gan. Ko nu? Valsts sektors pilns ar blatmaņiem-izrādās-privātais ar..Ko tālāk? Vai tā būtu konkurētspējīga ekonomiskā sistēma???
 • 6
 • 3
zvirbulēns
z
Ir jau vēl citas korupciju veicinošas nodarbes bez kopā medīšanas, makšķerēšanas, pirtī iešanas. Saeimas deputāti, esošie un bijušie, mums lieli sportisti, mīl hokeju uzspēlēt. Pēdējā spēle šiem bija ar policijas komandu...plāno spēlēt ar tiesnešu komandu, prokuratūras asākajiem džekiem.....un pēc šīm spēlēm saostīties kopīgām rebēm. Cūka cūku atrod, pret to nu neko neiespēt.
VVZ
V
Paražas izriet no LB funkcijām, un funkcijas ir nekādas, viss ir atdots Eiropas Centrālajai bankai. Latvijas bankai ir palikusi tukšmuldēšana un īpašu eiromonētu pasūtīšana Vācijā. LB ir silts beņķis, kur nekas nav jādara, tikai jāsaņem alga. Ja nav slinkums, var sabīdīt kādu "štellīti" ar vajadzīgajiem ļaudīm. Sistēma ir pagalam sapuvusi, ar visiem copmaņiem...
atkal
a
VVZ raksta pilnīgas muļķības, un tā katru dienu: Paražas izriet no 70 gados audzinātā..Okupācijas 50 gados un tagad neobolseviku valdīšanas 20 gados audzinātā.
 • 9
 • 2
Istoričeskijs
I
Latvijas Bankai pārmetumi līdzšinējā darbībā - grūti atrodami vai izdomājumi. Precīzi sanumurētas un Simpātiskas banknotes, kārtīgi noformētas un iesaiņotas naudas čupiņas, skanīgas monētas un tā tālāk un tā joprojām. Nav pamata raudzīties un grābstīties apkārt pēc darbiniekiem - jāvirza savējie ,no bankas.
Trijstūris
T
Margēviča ir apsēsta ar iedomātiem ienaidniekiem. Visur rēgojas Martinsona intereses, nabaga Kreislers tagad tiek padarīts par kaut kādu monstru. Bet pašai saņemt naudu no Š-kvadrātā nekādu problēmu nav... Nožēlojami. Cerams, politiķiem pietiks mugurkaula un neņems vērā pēdējos histēriskos Kazāka torpedēšanas mēģinājumus.
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Vai kāds cer tajās aprindās atrast kādu, kas ir atšķirīgs no pārējiem? Mēs esam visur. Mēs turamies cieši.
kolhozniece>kolhoza grāmatvedis
k
Tieši tā: Pirmo reizi jūs ko te rakstāt atklāti: Kā zagāt okupācijas laikā, tā turpināt ar tagad.
 • 6
 • 2
Pareizaissecinājums
P
Makšķerējiet vienatnē...tā ir drošāk!
dmb 73
d
kāpēc, plaukstā vālēt arī grupā , mans rotasd komandieris vienmēr atgādināja , "kančajķe zaņimatsa grupovim anaņizmom! "
 • 2
 • 2
ar kreiso
a
Arī kulakā sist vajag vienatnē
 • 4
 • 4

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(14)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Antiķīnas starptautiskās koalīcijas nebūs?(11)

Donaldam Trampam, ASV prezidentam, visticamāk, neizdosies iecere izveidot plašu starptautisku koalīciju cīņai pret Ķīnas ekonomiskās attīstības un pārrobežu ietekmes mazināšanu.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē