Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Tālākā virzība ir atkarīga no patērētāju noskaņojuma maiņas eksporta tirgos

Pagaidām spēj noturēties

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Pipars
P
Patika Apiņa teksts (No otras puses, tāds patērētāju aktivitāti raksturojošs rādītājs kā pamatinflācija samazināšanās tendences kopumā neuzrāda, tādējādi liecinot, ka pasaule aizvien ir uz augstas ekonomiskās aktivitātes viļņa, līdz ar to saglabājot realizācijas iespējas arī Latvijas rūpniekiem). Nu labi Apini a ko jūs teiksiet par Vāciju kura ir lielākā eiropas ražotāja, - ja zinām ka 85% no visiem šīs valsts emitētajiem parādu vērtspapīriem ir ar negatīvu % likmi? Vidēji uz šodienu investori Vācijas valstij maksā 0.2% par vērtspapīru pirkšanu! Absurds? Nē jaunā normalitāte! Teiksim gadus 7 atpakaļ 10 gadīgās Spānijas obligācijas bija ar 8% likmi Portugālei toreiz likme bija pat 18%! A uz šodienu? A uz šodienu % likme ir nokritusi līdz 0.1% - vēl mazu bišķinu un viņas tirgosies zem 0! Kā uz šī fin. sistēmas vājprāta fona var nopietni domāt ka nākotnē rūpniekiem būs kādas iespējas?
Pipars to trusis nejaukais
P
Eh trusi trusi tu kā lidoji pa mākoņiem tā arī lido... tu te ņemies ar savu dāāāārgo ASV kurai pēc fakta jau tagad no kapitālisma viens vienīgs čiks ir palicis...! Kapitālisms pēc fakta uz šodienu ir degradējis līdz ļumpēn-sociālismam! Ja jau tu tā stāvi par to ASV tad zināšanai uz valsts dotācijām ASV sēž miljoniem darbspējīgo iedzīvotāju - pie kam liela daļa no viņiem atsakās strādāt principā... Kad skatos uz mūsdienu ASV galvā nāk senās Romas impērijas norieta laiks, kad pie bezmaksas maizes un asins stindzinošām kolizejas izrādēm paaudzēm pieradinātā tauta pēkšņi palika bez iztikas avota! Kas notika ar šiem senās Romas slaistiem kad Spānijas raktuvēs beidzās sudrabs? Un kas notiks ar šiem jau paaudzēm uz taloniem dzīvojošajiem amerikāņiem, kad ASV $ no pasaules galvenās valūtas kļūs par parastu reģionālo valūtu, vai vēl labāk var sanākt tā ka $ tiks nomainīts uz kaut ko citu?
  • 0
  • 0
trusis nejaukais
t
pipar shoreiz tev cepums pareizi visu saprati.
  • 0
  • 0
Provinciaļnijs
P
Kamēr nebūs novada, kur gaterī neražotu dēlīšus koka paletēm, uz kurām kraut ķieģeļus un gāzbetona blokus, tikmēr optimismam komentāros un rūpniecībā būs pamats.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

PVN likme mūsu vērtībām(3)

Brīdi, kad vērojami vairāku jomu, piemēram, ēdināšanas un tūristu mītņu, centieni panākt zemāku pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi, aicinājumu jau no 1. jūlija piemērot 5% PNV likmi visām grā...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē