Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Gandrīz visu to pašu, ko Tokija, Maskavai var piedāvāt arī Ķīna vai Dienvidkoreja

Ziemeļu teritoriju tabu sāk šķobīties?

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Politologs
P
Kritīs tas Krievijas valdnieks, kurš nolems atdot Japānai kaut 2 salas. Krievijas vēlētāju pamatmasa ir impēristi, un šodien viņus vairs ar spīdīgiem grabuļiem nevar nopirkt. Kāpēc tik viegli krita PSRS, bet šodien krievi atbalsta savu vadoni? Šodien vairs nevar krieviem parādīt džinsus un kožļeni, un teikt- tas viss jums būs, ja gāzīsiet varu.
Tavs vārds
T
Tā arī nekad neesmu sapratis, kāpēc Japānā domā, ka krieviem ir vajadzīgs miera līgums un miera labad viņi atdos salas. Krieviem uz miera līgumu ir nospļauties, bet Krievijā tiek nopietni apsvērta ideja izveidot salās "savu" ainu kopienu (kādreiz tās bija ainu salas), ir tāda Krievijas ainu biedrība, kura pat izrāda interesi par pārcelšanos un salām, bet pēc tam jau "savi" aini varēs izvirzīt pretenzijas uz citām Japānas salām.
rekur
r
Kā tas ir 70 gadus, tā tas būs arī turpmāk, bez jeb kādām izmaiņām. Varam paskatīties uz tikko veikto mēģinājumu apmainīties ar pierobežu etniskām teritorijām starp Kosovu un Serbiju. Šausmas! Nedrīkst! Tad, jau visi sāks mainīt robežas un pārdalīt teritorijas...Kas Eiropā ir nepieļaujami. Nu, pagaidīs japāņi vēl 100 gadus. Un tad jau redzēs.
Bijušais zemessargs
B
Krievija ir ļaunuma impērija, tas visiem zināms jau vairāk kā simts gadus.
Gnoms
G
Tieši tāpēc- bez zaudēta kara, kā 1905.gadā, krievi nekā neatdos. Bet šodienas karš drīzāk nozīmētu blīvi apdzīvotās Japānas izbeigšanos.
  • 0
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Nākamās vēlēšanas gaidot(2)

Nupat pierimušas Saeimas vēlēšanu kaislības, politiķu savstarpējiem apvainojumiem vismaz ārēji pārtopot par diplomātiskām sarunām. Lai arī politikas ekspertu retorikā izskanējis pieļāvums par ār...

Klajā nāk Nacionālā enciklopēdija(1)

Tieši mēnesi pirms valsts simtgades svinībām Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiek Nacionālās enciklopēdijas drukātā sējuma Latvija atvēršana. Par šī izdevuma nozīmi stāsta bibliotēkas direktor...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē