Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Esam ieciklējušies uz vārdu "skola"

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Iesaku jaunvārdu-Skolotava.
un vispār
u
Skolas uzdevums ir nevis iemācīt visu par visu - tik daudz pat akadēmiķi nezina - bet dot pamatzināšanas, kuras dzīvē tāpat būs nemitīgi jāpapildina. Paaudze, kas sāka iet skolā 7 gados un beidza to 18 gados līdz ar pilngadību, kaut kā iemanījās apgūt šo pamatu!
Dž. Orvels
D
Skolotāju arodslimība - uzmācīga iedoma, ka bērniem nav citu interešu kā tikai iet skolā. Nu jau dzīs tur trīsgadīgos. Varbūt vispār atņemiet bērnus vecākiem un audziniet kazarmās? Cenzūrai lēkme - arī šis ir aizliegts viedoklis! Nekas, publicējam!
Kate
K
Beidzot kads uzklausa ari domajosa skolotaja viedokli! Tikai tadel ka 6-gadnieks "ies skola", tas nenozime, ka vinam bus jadara tas, ko tagad dara 7-gadnieks. Varbut skolotaji parak parslogo 7-gadniekus, jo viniem liekas, ka tik daudz kas japaspej iemacit?
Jānis Bušs
J
Visi argumenti sabrūk,kad paskatos cik smagas somas ir jānēsā maziem 7gadniekiem,ko tad darīs sešgadnieks.Un ja pēc dzimšanas datuma iekrīt ka jāiet 5.gados?Nu nav labi!Tad lai likvidē divpadsmito klasi,ja grib nodokļus vairāk nopelnīt.
vai tad
v
Pats negribat līdz ar pilngadību kļūt patstāvīgs un nopelnīt algu vai sākt studijas?
  • 1
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai esi par pudeļu depozīta sistēmas ieviešanu Latvijā?

Kopā nobalsojuši: 847

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Ietekme nostiprinās ārpus valdības(4)

Pēdējā laika cīņa par iespēju vadīt dažādas biedrības, kas pārstāv uzņēmējdarbības vai kādu sporta veidu intereses, nu jau kļuvusi tik rafinēta, ka pārspļauj pagaidām vēl iesildīšanās stadijā es...

Kā interesēs?(7)

Krietni sen jau Latvijā nerimst diskusijas par to, vai būtu nepieciešams arī pie mums ieviest depozīta sistēmu dzērienu iepakojumam, vai tomēr ne.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē