Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jāturpina uzlabot Latvijas aizsardzības spējas

Par Latvijas vietu pasaules drošības kartē, Ziemeļatlantijas alianses iekšējām pretrunām un Krievijas militāro potenciālu – ar Leidenes Universitātes docentu Lūkasu Milevski sarunājas Andis Sedlenieks.

Top komentāri

Jūs esat briesmās!!!
J
Nez kurais pēc skaita pēdējos trīsdesmit gados, kas māca, kā latviešiem pareizi dzīvot Latvijā?
Pareizaisvirsraksts
P
Jāpanāk, lai tauta un valdība neuzskata viens otru par ienaidniekiem.
J Z
J
Ja ārvalstu pētnieks saka, ka Krievija nav prognozējama, un tāpēc Latvijā jāizvieto ASV karaspēks, tad viņš pieļauj veselas divas kļūdas: pirmkārt, parāda savu nespēju prognozēt Krievijas ārpolitiku, ko nebūtu grūti izdarīt nopietnam pētniekam, un otrkārtdod politiskas rekomendācijas, kas pārsniedz pētnieka profesijas uzdevumus. Līdz ar to viņa ticamība ir tuva nullei. Holandiešiem varen patīk pamācīt citus, ko uzskata par mazāk attīstītiem, bet paši savās mājās netiek galā ne ar vienu nopietnu politikas problēmu. Lai atceramies visādus holandiešu komisārus 90.gados - van der Stulbu u.c., ka sšeit brauca mācīt mīlēt krievus un sludināt okupāciju kā cilvēktiesības. Akadēmiskās pasaules pērkamība un politizācija šķiet progresē arī Rietumeiropā, jo doktoriem ir grūt''ibas rast noietu saviem pakalpojumiem. Turklāt kauns, ka Latvijā nebija, kas uzraksta starptautiski publicējamu grāmatu par latvijas aizsardzību, varrbūt drīz no Latvijas budžeta vajadzēs sākt finansēt Leidenes Universitāti?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Sankciju kaislības Apvienoto Nāciju līmenī(7)

Pagājušās nedēļas nogalē ASV vienpusēji pasludināja, ka atkal stājušās spēkā visas iepriekš pārtrauktās ANO sankcijas pret Irānu, kā arī solīja aktīvi vērsties pret šo sankciju pārkāpējiem. Tajā pašā ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē