Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā -2 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 28. februāris
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Lembergs uzskata, ka Kariņam no vienas pilsonības jāatsakās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Bet, kādu lembergu dēļ Dienā šodien ATKAL atļauj darboties krievu fašistiem ?
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Mani tiešām sāk interesēt > kad DP beidzot iztīrīs to ''Dienu'' no fašistiem ?
 • 1
 • 0
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
Drīzāk Lembergam ir atklāti jāpaziņo ka viņš atsakās no draudzības ar fašistu Putinu
skaidrs
s
Lūk no kurienes šai domai aug kājas!
teta
t
Nu no amerikas pilsonības viņš neateiksies. Ja nu jālaižas
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
BET, KĀDĒĻ VIŅAM TAS BŪTU JĀDARA ? Tāda pirdiena kā Lembergs dēļ ?
 • 4
 • 1
Piekrītu
P
Bet ar to vien par maz.Kariņam jāatsakās arī no valdības vadīšanas,jo neviens vēlētājs nav par viņu balsojis!
Margarēta
M
Stulbais Lembis un viņa fani nezina, ka no ASV pilsonības atteikties ir praktiski neiespējami. Ir cilvēki, ko sauc par accidental Americans (viņi ir dzimuši ASV tāpēc, ka vecāki tai brīdī tur bijuši: strādājuši kādā firmā vai diplomātiskajā pārstāvniecībā, ceļojuši). Viņiem nav nekādas reālas piesaistes ASV, viņiem tā pilsonība nav vajadzīga, viņi viņu negrib, bet vaļā no viņas netiek. Attiecīgi uz viņiem attiecas visādi noteikumi, kas nāk līdzi ASV pilsonībai, ko arī viņi negrib. Palasiet par accidental americans. Kariņš, pat ja gribētu, nevar no tās ASV pilsonības nemaz tā atteikties. Tas prasītu daudzus gadus un desmitiem tūkstošus dolāru izdevumos. Kāpēc viņam tas vajadzīgs? Tāpēc, ka kaut kāds lauku pašvaldības vadītājs un deģenerāti, kas balso par KPV un ZZS, tā grib?
Margarēta to SR
M
Nevajag izplatīt melus. Ir 2 intervijas. Un tas prieks maksā pāri par 2000 dolāriem + ceļš, jo intervijas ir iespējamas tikai uz vietas ASV. Iznākums par labu personai, kas vēlas no ASV pilsonības atteikties, ir ļoti retos gadījumos. Parasti lūgumu noraida jau pirmajā intervijā. Laiks, kas nepieciešams, lai atbrīvotos no ASV pilsonības, ir vismaz gads (no iesnieguma iesniegšanas brīža).
 • 10
 • 3
SR
S
Nezināšana nav kauns, kauns ir blēņu izplatīšana. Lai atteiktos no ASV pilsonības, pēc iesnieguma, atliek konsulārā darbinieka klātbūtnē parakstīt dokumentus par pilsonības zaudēšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Vienošanās aktā skaidri noteikts jūsu veiktās darbības neatgriezeniskums.
 • 4
 • 7
Margarēta
M
Paldies, Diena, ka painformējāt par to, ko domā Lembergs. Tagad, lūdzu, noskaidrojiet arī citu pašvaldības vadītāju viedokli par Kariņu kā MP. Cēsu, Valmieras, Talsu, Liepājas, Rēzeknes, Balvu utt. Kāpēc mums šai laikrakstā regulāri jālasa, ko domā Lembergs? nēnu, mēs jau saprotam, kurš šo izdevumu nopircis un kas apmaksā Margēvičas murgus. BET tomēr. ... Pacentieties vismaz kaut kā drusku nomaskēt to, kam piederat. Nupat jau ar savu Margēviču esat vienā līgā ar DB un bēdīgi slaveno Toču.
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
tāpēc ka Lembergs Dienas ''dāmītēm'' visu laiku dala banānus .....?
 • 4
 • 1
Hūgo Vācietis >no barikād vācietis
MUMS NEINTERESĒ KO SAVOS KRŪMOS DOMĀ ČIGĀNS LEMBERGS !
 • 2
 • 1
Roberts
R
LV mass media REGULĀRI publicē visādu aizdomīgu, neskaidros tiesiskos darījumos iejauktu pilsoņu viedokļus, kā Lembergs, Šlesers, Jaunups, Liepnieks, utt...Jādomā, ka ne par velti LV mass media popularizē potenciālos zagļus, tā vietā lai popularizētu cilvēkus kas daudz laba darījuši valstij un tautai..
Vika>Roberts
V
Ja to dara par autoru naudu, tad tā ar vajag pierakstīt: Publicēts par raksta autora līdzekļiem.....Lai patiess nav tā ka DIENA popularizē dažādos prettiesiskos darījumos apsūdzētos viedokļus....
 • 14
 • 3
nu
n
to sarakstu varētu turpināt: Pīlēns, Gulbis, Gauss..utt....
 • 5
 • 2
biedrs TrollisJT
b
čekas ziņotājs un nacik-fašist...
TrollisJT
T
Pateicos par izrādīto godu! Esmu influencers, jo influence uz Tavu prātiņu ir absolūti influencīga!
 • 4
 • 1
TrollisJT > Margarēta
T
Margarēta, Tu visumā prātīgi spried... saki, vai Tu patiešām tici, ka Lembergs jau sen "būtu čokā" , ja vien viņš nebūtu Lembergs? Vai Tu patiešām tici, ka ka blēža lielums nosaka blēža nesodāmību? Vajadzētu taču būt otrādi - jo lielāks blēdis, jo vairāk pret viņu savāc pierādījumus! Margarēta, pastāsti man, lai es saprotu!
>TrollisJT
&
Soviets -latviijec neko nav spējīgs saprast. Viņs saprot tikai Stalinu, pātagu, GULAG un Kremli...Ja soviets ko spētu saprast-tad nekad nebrauktu kolonizēt svešas zemes ...
 • 5
 • 5
Spriditis
S
Var jau nepatik lembis, bet te nu vinam ir taisniba. Tas butu tikai normali, ka LATVIJAS premjeram ir tikai un vienigi LATVIJAS pilsoniba
:(
:
Normāli būtu arī tas, ka Latvijas pilsonība nebūtu krievu lumpeņiem, kas atzīsit tikai Kremļa vērtības. Ja mēs varam organizēt, ka šiem radījumiem Latvijas pilsonība tiek atņemta, tad varam pieprasīt Kariņam atteikties no ASV pilsonības. Citādi - nekādi!!!!
 • 2
 • 1
Smējējs
S
Bērnišķīga mīkla: mazs, skaļš vīriņš raibos svārkos - kas tas tāds? Nē, tas nav Lembergs. Tas ir dižraibais dzenis (Dendrocopos major).
Čombe Mobutu
Č
Kongo džungļos palmu ēnā, Stāv kāds hotentots uz vakts . Viņa vienīgajā acī , Atmirdz naids un zvēro tas....
 • 13
 • 5
Krējums Saldais
K
Kariņam ir ASV un Kanādas pilsonība? :)
Tiešām
T
Kāpēc Dienā nekomentē piemēram Jūrmalas mērs? -Tas taču līdzīgs putns. Biku pēc kroņa soliem tur ož, bet arī mērs.
Replika
R
Kāpēc būtu jāatsakās no ASV pilsonības? Neredzu nevienu argumentu. Bet Jembergs ir parasts demagogs, kura viedoklī pat nav vērts ieklausīties.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vīruss un Latvija(8)

Kļuvis zināms, ka ar koronavīrusu Covid-19 inficēts cilvēks pabijis Latvijā. Nav ''izķerts'', jo tajā brīdī nejuties tik slikti, lai vērstos pie mediķiem, tāpat arī ieradies mūsu valstī no vieta...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē