Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs

Psiholoģe: Izgrūdīsim no skolas bērnus ar nenostiprinātām zināšanām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
kādi vēl bērni? dabaspēks!
k
Valdības rūpe jau nav par bērniem. Vienīgais mērķis ir samazināt izmaksas pirmsskolai un nodrošināt neveiksmīgos, atpalikušos bet varai pietuvinātos uzņemējus ar lētu darbaspēku.
idiottrollim
i
Kam ir vairāk vajadzīgs, lai tev būtu ienākumi - valdībai vai tev pašam?
  • 1
  • 0
Izskatās
I
Viltīga vecene!
Nu
N
Toties tu izklausies galīgi dumji.
  • 1
  • 0
viesis
v
Mjā, principā, jebkuram domājošam cilvēkam tas jau bija zināms......
< viesim
&
Zināms tas ir visiem, bet tiek aizmirsts, ka lauku bērni ieauga zināšanās un darbā dabiski, bet pilsētnieku bērnus māca mākslīgā un pilsētnieciskā vidē.
  • 7
  • 1
Edge
E
"Psiholoģe: Izgrūdīsim no skolas bērnus ar nenostiprinātām zināšanām." Tieši tas arī ir vajadzīgs jaunās sociālās grupas - prekariāta izveidošanai! Šis process jau pilnā sparā norisinās attīstītajās ES valstīs - par to jau spriež zinātnieki zinātniskās konferencēs. Lasiet, domājiet, apjēdziet notiekošā iemeslus - The Precariat: The New Dangerous Class by Guy Standing (Author).
Edge, rusnacists
E
Neuztraucies, sociālais parazīt valsts nodevēj - termins ''strādnieki'' neattiecas uz tevi!
  • 0
  • 2
Mirdza Tasuna
M
100% piekritu Daces Berzinas viedoklim, kurs ir zinatniski un praktiski pamatots, tacu, Latvijas alkatigie, zagligie debilie prezidneti, ministri, ieredni, dpeutati taja neieklausas, jo tas viniem nav izdevigi, jo vinu merkis ir ietaupit Latvijas valsts nodoklu maksataju naudu, lai sie izdzimteni prezidenti, ministri, deputati, ieredni varetu sev palielinat algas, premijas un iedalit visa veida preivlegijas ko ari sie idiotiskie izdzimteni dara visus 27. gaudu, bet par berniem, vieniem uz tiem ir uzsplaut ko ari sie kropli dara. Vai tas nav satriecosi, ka 27. gadu laika Izglitibas sistema nav sakartota atblstois Latvijas valsts valodas principam??? Kas nozime, ka Latvija visas skolas, macibu iestades, bernudarzos izglitibas iegusana, apmacibas ir janodrosina 100% Latvijas valsts valoda- latviesu valoda, jo Latvija valsts valoda ir latvieus valda.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Kariņam izveidot valdību un nodrošināt tai Saeimas atbalstu:

Kopā nobalsojuši: 2769

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kas notika, ja atteicās?(24)

Pagājušas vairākas nedēļas, kopš Latvijas Nacionālais arhīvs vietnē Kgb.arhivi.lv publicēja VDK aģentūras kartotēku, tautā dēvētu par "čekas maisu" saturu, un sabiedrībā uzbangojušās emocij...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē