Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
"Cilvēkiem ir jādod izvēles iespēja, nevis jāuzspiež konkrēts viena ražotāja produkts"

Putniņš: Milzīgs solis lētāku zāļu virzienā, tomēr izvēlei jāpaliek pacientu rokās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jāsper nākamais platais solis
J
Lētākās zāles,Putniņa kungs,nemēdz būt tās labākās.Un jūs to labi zinat! Lai labākas zāles būtu pieejamas visiem ir jāsamazina pievienotās vērtības nodoklis zālēm vismaz līdz Lietuvas,Polijas,Beļģijas,Nīderlandes 5-6% un jāievieš obligāta veselības apdrošināšana ar neatkarīgām slimokasēm,kā visā Eiropas Savienībā,Lietuvu un Igauniju ieskaitot.
P
P
Sapratu,ka ģimenes ārsti nekā nesaprot ,lai stāv pie ratiem,pacienti (slimnieki) rīs iekšā to,ko liks viedie aptiekāri pēc Putniņa pavēles?
čivulīt
č
par tām "lētākajām zālēm" pastāsti Beļēvičam !
  • 1
  • 0
.
.
Vienotība, kā jau tas ierasts, nodarbojas ar melošanu. Zāļu cenas ievērojami palielina "reģistrācija Latvijā". Nepietiek, ka zāles ir reģistrētas citā ES valstī, tās "jāreģistrē" arī Latvijā, un tas ir ļoti dārgs process. Farmāciju uzrauga gan Veselības inspekcija, gan VM Farmācijas departaments, gan Zāļu valsts inspekcija. Kam vajadzīgi šie n-tie parazītkantori??? Un vēl pa virsu visam ir milzīgie aptieku uzcenojumi un PēVēEnn, kas zālēm ir lielākais pasaulē. T'pēc kaut kāda runāšana ir klaji meli un liekulīga demagoģija- valsts pati ievērojami uzvārās.
izvēle
i
Putniņš iesaka izvēlēties no sliktākiem medikamentiem to labāko. Labākais vienmēr nav vis ģenēriskais, jeb pakaļdarinājums, bet oriģinālpreparāts. Nu tad to arī lietosim.
ilze
i
ne nu gluži viss ir tā,diabēta zāles -tabletētās ar 100 % atlaidi ir ar salīdzinoši lielu piemaksu.īpaši jau jaunākās paudzes preperāti ,kur var nākties piemaksāt 20 un arī vairāk eiro,pacientiem zāles jādzer visu mūžu ,arī dieta jāievēro ,un tas ar nav lēti ,stripiem pie tabletējama diabēta ir 50% atlaide,tovisu ir grūti pavilkt pensionāriem,kam parasti ir arī komlikācijas un citas saslimšanas

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Izkustināt "svētās govis"(10)

Nesenā ziņa Latvijas mediju vidē par portāla LA.lv iekļaušanos Rīga TV24 struktūrā rada vairākus neatbildētus jautājumus. Konkurences padome sola darījumu vēl izvērtēt.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē