Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Viņķele: Vispirms jāpalielina mediķu algas, tikai pēc tam pildot visus pārējos solījumus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
aina
a
Kāpēc Veselības ministrija un sabiedriskie mediji kultivē nepatiesas ziņas, ka bērniem veselības aprūpe Latvijā ir bezmaksas un arī pieaugušiem tikai pacientu iemaksa. No Lielbritānijas atbraukusi māmiņa ar bērnu ir sašutusi par to, ka viņai kā latvietei šeit ir jāgaida rindas pie speciālistiem un jāmaksā pilna maksa par bērnam sniegto medicīnisko palīdzību. Bet viņa piemirst, ka jau 10 gadus nodokļus maksā Lielbritānijā un ka viņa pieprasa, lai viņu un viņas bērnu veselības aprūpi apmaksā Latvijā dzīvojošie nodokļu maksātāji, ka arī šeit Latvijā nekas nav bez maksas, ka arī ārstiem un medpersonālam ir jāmaksā algas un t.t. Veselības ministrijai ir jānosauc, katras procedūras pilna cena, lai pacienti zinātu, kur paliek viņu samaksātie nodokļi un tā arī būs motivācija maksāt šeit nodokļus.
.
.
Veselības aprūpe ir dīvaina nozare- gadā šim monstram tiek iemesti rīklē 1,2 miljardi (miljards 200 miljoni!!), bet tiek runāts par nepieciešamību celt algas. Fiška ir tā, ka medmāsām tiešām ir neielas algas, un tas tiek izmantots, lai bļautu par mazām algām. Tajā pašā laikā slimnīcu valdēs un padomēs sēdošie saņem vismaz 100 štukas gadā, un dakteri arī nav apdalīti un Latvijas mērogiem saņem ļoti labas algas.
zahars
z
Būsim korekti argumentos! Nosauciet kaut vienu padomi !? Tādas nav ..... Algas būs jāmaksā un zāles būs jāpērk, bet ir jāveic vēl virkni darbību, nepopulāru un sāpīgu ..... ar noklusēšanu un meistarīgu tvītošanu ir par maz ,
  • 0
  • 2
P
P
Vispārīgi jemot izaicinājums pat ļoti nopietnis;štengri par vēlu.
Hipokrāta zvērests
H
tas ir gaužām ačgārns domāšanas veids, ko Viņķele mums pasniedz...
Zahars
Z
Nodokļu maksātāji ir pelnījuši vairāk --- kā sākumā algas un tad skaidrosim par ko maksājat nodokļus.... Kad būs saprotama rīcība 4-5 gadiem, kur paskaidrots, ko par vairāk kā 1 000 000 000 EUR nodokļu maksātāji nopirks no veselības nozares? Palielinātas algas medicīnas darbiniekiem ir krietni par maz ........ ar slikto nopelšanu, dažām veselību veicinošām akcijām, depresijas atpazīšanu ir krietni par maz! .... Kad onkoloģiskie slimnieki nepaliks nabagi, pirms aizies... kad pensionāriem pamata izdevumi no pensijas būs " kompensējamās " zāles?
nenodrošina veselību bērniem
n
Ja valsts nevar sakoncentrēt nepieciešamos līdzekļus tādiem obligātiem valsts pienākumiem kā savlaicīga veselības aprūpe bērniem, tad fiskālās telpas dāļāšana caur tādiem pseidokreisi populistiskiem rīkiem kā diferencētā neapliekamā minimuma robežu paplašināšana, ir noziegums!
Sigismunds
S
Ir atšķirība starp ārstiem, māsām un citu medicīnas personālu no medicīnas administratoriem, kuri jau tagad saņem Latvijas apstākļos neiedomājami lielas algas. Mediķi nav viendabīgas masa.
Vispirms JKP populistu vēlmes
V
pēc tam tikai veselības aprūpe!
Viņļele ir AP,
V
bet JKP prasa savu populistisko solījumu atprečošanai tik daudz, ka mediķu algu paaugstināšanai nepietiks.
  • 2
  • 0
Apmaldījies divās priedēs
A
Atgādinu, ka Viņķele nav JKP biedre, bet gan A/P avs.
  • 2
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē