Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pulksten 23 pēc Londonas laika

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
trusis nejaukais
t
ak shitaa vainamaanshana.. bijaam kaa vienaa gjimenee, vareejaam kad vien gribas ieseesties lidmashiinaa un aizlidot uz briseli papljaapaat.. NU PAREIZI KA TAGAD VAIRS TAA NEVAREES - pa tuksho lidinaaties kad vien sagribas, tagad buus jaatskaitaas kaapeec lidoji un ar kaadu meerkji. pieradushi te paraziteet, par to visu starp citu kaads maksaa. nodoklju maksaataajs. un reiz vinjam piegriezaas.
VVZ
V
Visvairāk britus tracināja tas, ka ap 60% visu GB likumu noteica nevis paši briti, bet ES, un briti 71 reizi iesniedza iebildumus, kas tika ignorēti. Otrais faktors- briti ES iemaksāja stipri vairāk nekā saņēma. Treškārt- šķidrās ES robežas un nelegālie imigranti. Un šo sarakstu var turpināt vēl un vēl. Briseles tupie birokrāti nekādus secinājumus nav izdarījuši, un turpina augstprātīgo politiku, kurai nu jau pievienojies ekofašisms (grētisms). Tas ir ES beigu sākums- britiem sekos gan grieķi, gan ungāri, gan poļi.
Priecigs Novērojums
P
PēcPadomijas Latvijā vajadzēja notikt civīlam karam. ES un Asv slepenie dienesti to novērsa ievedot te zilos, banānus, un sev padotus 'žurbalistus' un ekspertus. Sanāca Bābeles tornis. Demoralizētie un netikumīgie Latvieši tanī turpinās dzīvot līdz tas pats no sevis sabruks. Paldies britiem par pirmo soli.
???
?
Kad Latvijai būs divpusējo attiecību līgums ar Lielbritāniju par tirdzniecību, aizsardzību? Ko guļ Ārlietu ministrija, kad sāksiet strādāt, Rinkēvič? Re, Igauņi jau gatavi parakstīt! Par ko Ārlietu ministrijas klerkiem mēs maksājam tās lielās algas, ko?
Briti ir Eiropa, nevis ES
B
The EU is NOT Europe... The EU is NOT a Country... The EU is NOT a Nation... The EU is NOT a People... The UK is NOT leaving Europe or the People of Europe... The UK is Leaving an Un-Democratic - Protectionist -Politically Controlling - Globalist Organisation who's sole purpose is to control and manipulate the people of Europe with Bribes and Threats. https://uk.yahoo.com/news/nigel-farages-mic-cut-off-195257284.html
Lo
L
Briti aiztinās jo nevarēja zagt. Briti vienmēr ir bijuši kolonizatori, bet ES viņus pasus tina ap pirkstu. Karu uzrīkot un paverdzināt tas jau tāds novecojis modelis un ES nedarbojas. Briti ir labi visur kur kaut ko rada paši. ES valstis nav Britu kolonija un rezultāts ir Britu demaršs. Anglo sakšiem pietiks vietas kur darboties. Impērijai ir daudz bijušās kolonijas. No šī brīža briti būs ES konkurenti un tas ir normāli. Lai vācas!
prokurors Vioriks
p
Manējam kaukā pie kājas
Arik Nippel
A
Saimnieks meklē cilvēku - amfībiju, jeb Ihtiandru. Ihtiandrs pirms nedēļas aizgāja Lielupē peldēties un pamieloties ar zivīm bet vēljoprojām nav atgriezies mājās. Lūdzu atsaukties visus kuriem ir kāda informācija par viņa atrašanās vietu.
Davis
D
Visa ES institutūcija ir demokrātijas simulācija. Eiropas Komisija ir tipiska PSRS CK tipa pārstāvniecības, kas sastāv no savās valstīs nepopulāriem bijušiem premjeriem, kam vajadzīgs jauns darbs-Dombrovskis, Duda, Berosso, utt-, kurus pat neievēl bet nozīmē slēgtās sanāksmēs, un galvenos likumus, tās saucamās direktīvas un regulas pieņem EK, nevis Eiropas parlaments. Lielākas vinnētājas ES ir Vācija, Francija un Luksemburga kura saņem 700% dotācijas no ieguldījumiem un tehniski iznīcina mazo uzņēmumu un vietējo ražošanu Austrumos: Latvija, Rumānija, Lietuva, Bulgārija, utt. Briti ir malači, Eiropas tehnokrāti vēl joprojām to nesajēdz. Vēlu visiem latviešiem, kas ir UK, pieņemt Britu pilsonību
Pilsonība
P
Atteikties no pilsonības - tas ir nepārdomāts aicinājums, faktiski, tas nozīmē atdot Latviju naturalizēto nepilsoņu elektorātam.
  • 2
  • 2
LPSR
L
Salīdzinoši ātram PSRS impērijas sabrukumam bija divi pamatiemesli ; 1. Uz komunizma un sociālisma idioloģijas balstītå neefektīgå ekonomika. 2. Valsts pārvaldes aparāts sapuva pārvērzdamies nepārtraukti uzblîdošo muļķu varzu, kuru lielåkai daļai čakarêjot tautu pamatmėrķis bija sevis un savu pietuvināto treknêšanas nodrošināšana. Tas otrais iemesls arvien vairāk piemīt arī ES, tāpēc briti aiztinås.
bolseviks
b
Nevar but! Ka tu to zini?
  • 1
  • 2
Jānis
J
To visu var pateikt īsāk,- Latvija guļ, gaidīs uz ES birokrātiem, kad šie izkasīsies! Drūmi!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē