Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā 0 °C
Sniega pārslas
Ceturtdiena, 20. janvāris
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Īpašums

Leiškalns: Krājbanku vajadzēja un varēja glābt © DIENA(65)

Piekrītu tiem cilvēkiem, kuri saka, ka Latvijas krājbanku varēja un vajadzēja glābt. Vajadzēja to pārņemt, līdzīgi kā to darīja Lietuva, jo tā nav nekāda Snoras bankas filiāle, tā ir patstāvīga Latvijas kredītiestāde, kuras problēmas vajadzēja atrisināt, vēl jo vairāk, ka šīs problēmas kļūst sistēmiskas gan airBaltic skarā, gan bankas izvērstā tīkla kontekstā, gan ņemot vērā situāciju, kas saistās ar Pasažieru vilciena konkursu, laikrakstam Diena piektdien paudis ilggadējais Saeimas Finanšu un budžeta komisijas vadītājs Kārlis Leiškalns.

Valsts kļūst par 99,8% airBaltic akciju īpašnieku(40)

Satiksmes ministrija (SM) trešdien uz pirmpirkuma tiesību pamata iegādājās _Latvijas Krājbankai _ieķīlātās aviosabiedrības airBaltic mazākuma akcionāram Baltijas Aviācijas sistēmas (BAS) piederošās airBaltic akcijas. Līdz ar to valsts kļuvusi par 99,8% airBaltic akciju īpašnieci.

Pašvaldības nākamgad saņems 80% no IIN ieņēmumiem(1)

Pašvaldību budžetos nākamgad nonāks 80% no iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ieņēmumiem, paredz šodien Valdības komitejā izskatītais valdības un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 2012.gada domstarpību un vienošanās protokols.

Saliena piesaistījusi Šveices investoru(1)

Nekustamo īpašumu attīstītājs Saliena piesaistījis investoru Divertimento Investment AG no Šveices, kas investēs Salienas golfa kompleksa uzlabošanā un attīstīs jaunus nekustamā īpašuma projektus Salienā. Konkrēts investīciju apjoms vēl neesot zināms.

Rīdzinieki aicināti piedalīties Ziemassvētku noformējumu konkursā

Rīgas dome izsludinājusi skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursu, lai tādejādi veicinātu ēku un citu objektu īpašniekus un apsaimniekotājus veidot Ziemassvētku laikam atbilstošu skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējumu, lai radītu svētku noskaņu, veicinātu radošumu un oriģinalitāti pilsētvidē.

Palielinās pircēju pieprasīto dzīvokļu cenas

Oktobrī dažādos Rīgas dzīvokļu tirgus segmentos saglabājās atšķirīga aktivitāte, tādēļ pakāpeniski turpināja palielināties pircēju pieprasītu dzīvokļu cenas pilsētas centrā un jaunajos projektos, savukārt tipveida dzīvokļu cenas saglabājās iepriekšējā līmenī, liecina jaunākais Latio mājokļu tirgus pārskats.

Gaismas pilij pieslēdz siltumtrasi(8)

RĪGAS SILTUMS šonakt sāks siltumtīklu pievadu izbūvi topošajai Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkai. Sakarā ar pānotajiem darbiem no piektdienas, 11. novembra, plkst. 23:00 līdz svētdienas, 13. novembra, plkst. 05:00 būs slēgta satiksme Valguma ielā (kvartālā starp Uzvaras bulvāri un Akmeņu ielu).

ES līdzmaksājumiem var pieteikt mājsaimniecību atjaunojamo energoresursu projektus(2)

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina dzīvojamo māju īpašniekus līdz novembra beigām pieteikties atbalsta saņemšanai ar atjaunojamiem energoresursiem apgādājamu mājsaimniecību sektorā” ietvaros. Eiropass Savienības (ES) finansējums tiek piešķirts pēc projekta pabeigšanas, un sākotnēji visas izmaksas ir jāsedz iedzīvotājam pašam.

Vēl nav izlemts, ko iesākt ar Panorama Plaza nepabeigto torni(3)

Swedbank grupas nekustamo īpašumu uzņēmums SIA Ektornet Management Latvia (Ektornet) neizslēdz, ka nepabeigtajā jaunā projekta Panorama Plaza tornī varētu investēt, lai to pabeigtu, taču patlaban vēl nav pieņemts lēmums, ko darīt ar šo objektu, intervijā biznesa portālam Nozare.lv sacīja Ektornet valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks.

Reitan Servicehandel kļuvis par vienīgo Narvesen Baltija īpašnieku © DIENA

Norvēģijas kompānija _Reitan Servicehandel _iegādājusies atlikušos 50% SIA Narvesen Baltija daļu no Somijas kompānijas Sanoma trade, tādējādi kļūstot par vienīgo Latvijas kiosku tīkla Narvesen Baltija īpašnieku, portālu Diena.lv informēja kompānijas valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica.