Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Īpašums

Pļavnieku bērzu audze pamazām pārtop parkā(4)

Uzklausot Pļavnieku iedzīvotāju priekšlikumus, Rīgas pašvaldība šogad turpinās labiekārtošanas darbus šajā mikrorajonā, teritorijā starp Andreja Saharova, Dravnieku un Pļavnieku ielām.

Latio: Neiznomāto telpu īpatsvars biroju tirgū turpina samazināties(4)

Rīgas biroju telpu tirgū 2011.gada ceturtajā ceturksnī saglabājās iepriekšējo periodu tendences - nomnieku pieprasītākajās vietās samazinājās neiznomāto telpu īpatsvars un pakāpeniski auga biroju nomas maksa, teikts nekustamo īpašumu kompānijas Latio jaunākajā komercplatību tirgus pārskatā.

Karginu ģimene atbrīvojas no īpašumiem(1)

Atklātībā nonākot ziņām par prokuratūras, iespējams, gatavotām apsūdzībām bijušajiem _Parex bankas _saimniekiem Valērijam Karginam un Viktoram Krasovickim, Karginu ģimene atbrīvojusies no pāris dārgiem tās īpašumā oficiāli vēl bijušiem nekustamajiem īpašumiem, raksta Pietiek.com.

Energoefektivitātes palielināšanai varētu renovēt līdz 70% daudzdzīvokļu namu(6)

No kopējā valsts enerģijas patēriņa dzīvojamais fonds lieto visvairāk - 37% -, un no tā būtiskāko enerģijas daļu tērē līdz 1991. gadam pēc tipveida projektiem uzbūvētajās dzīvojamās ēkās. Šos tēriņus varētu nozīmīgi samazināt, uzlabojot ēku energoefektivitāti. Enerģētikas stratēģijā 2030 paredzēts palielināt vidējo mājokļu siltumnoturību aptuveni divas reizes, tomēr Ekonomikas ministrijā (EM) atzīst, ka mērķis ir ļoti ambiciozs un nav skaidrības, kā veiksies ar tā sasniegšanu.

KP soda divus būvniecības uzņēmumus par aizliegtu informācijas apmaiņu © DIENA

24. februārī Konkurences padome (KP) pieņēma lēmumu par karteļa vienošanos sodīt būvniecības uzņēmumus SIA Info Būve un SIA MN Īpašumi, kas apmainījušies ar informāciju par dalību publiskā iepirkumā. Uzņēmumiem piemērots naudas sods attiecīgi Ls 11 975 un Ls 4007 apmērā, kā arī tiesiskais pienākums izglītot savus darbiniekus par konkurences tiesību principiem.

Apsver īpašumu OCTA ideju

Uzvirmojusi ideja par obligātu īpašumu apdrošināšanu, kas jau guvusi atbalstītājus, tomēr aptaujātie sliecas atstāt šo jautājumu īpašnieku ziņā, raksta db.lv.

Dzīvokļu īres cenas liek apsvērt to pirkšanu © DIENA(9)

Pēdējos gados īres tirgus bijis viens no aktīvākajiem. Pieprasījums ir palielinājies, savukārt piedāvājums sarūk, īpaši tas attiecas uz kvalitatīviem īpašumiem labās vietās, izriet no tirgus speciālistu aptaujas. Tas ir veicinājis īres cenu palielinājumu, kas varētu turpināties arī šogad. Līdz ar to daudzi vietējie iedzīvotāji, kas meklē sev mājvietu, sāk apsvērt mājokļa iegādi, tomēr ir daži «bet», raksta Db.lv.

Izsolīs Jelgavas vēja tuneli

Rīgā nākamnedēļ, 7.martā plāno izsolīt maksātnespējīgā Jelgavas vēja tuneļa īpašnieka Gaisa sporta sertifikācijas centra kustamo mantu, liecina publikācija oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis.