Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Īpašums

Pastā gaidāmas lielas reformas(3)

Valsts akciju sabiedrības Latvijas Pasts (LP) 2012. gada 20.janvārī ieceltā jaunā valde uzņēmuma rentablas darbības nodrošināšanai plāno reformas pasta procesu, personāla un resursu vadības jomā, kā arī jaunu pakalpojumu ieviešanu un attīstību, ziņo LP pārstāve Gundega Vārpa.

ZRP norobežojas no ieceres privatizēt brīvostas(6)

Zatlera Reformu partija (ZRP) kategoriski norobežojas no TV3 raidījumā Nekā Personīga sižetā paustajiem apgalvojumiem, par sabiedriskās organizācijas Baltijas asociācija - transports un loģistika (BATL), kuru pārstāv Aivis Landmanis priekšlikuma atbalstīšanu, tirgot biržā Rīgas un Ventspils brīvostu akcijas, teikts ZRP izplatītā paziņojumā.

ZRP paspārnes organizācija rosina privatizēt Rīgas un Ventspils ostas(17)

Ar priekšlikumu tirgot biržā Rīgas un Ventspils brīvostu akcijas Satiksmes ministrijā vērsusies sabiedriska organizācija, kuru pārstāv Zatlera Reformu partijas ostu darba grupas loceklis Aivis Landmanis. Lai gan priekšlikums noraidīts, Reformu partijas biedrs no savas ieceres neatsakās un centīsies īstenot tās pieņemšanu Saeimā, ziņo TV3 raidījums Nekā Personīga.

Par 30 790 latiem rekonstruēs Lestenes tautas namu(1)

Noslēdzies pašvaldības iepirkums tautas nama rekonstrukcijai Tukuma novada Lestenes pagastā, kurā četru pretendentu konkursā uzvarējusi SIA A celtne no Rojas novada ar 30 790 latu līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Rīgas meži pārņem Rīgas dārzus un parkus(3)

Trešdien, 22. februārī,  likvidējamās pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki 132 darbinieki noslēguši darba līgumu ar pašvaldības SIA Rīgas meži, kas pārņem aģentūras funkcijas. Darba līgumos saglabāti visi iepriekšējie nosacījumi, kas saistās ar Rīgas dārzu un parku darbinieku tiesībām un pienākumiem.

Fliks: Pret Latviju airBaltic sakarā varētu vērsties Eiropas Komisija; arī pats tiesāsies(4)

Pēc bijušā airBaltic prezidenta un līdzīpašnieka Bertolta Flika domām airBaltic kompānijā ieguldīto valsts naudu Eiropas Komisija kvalificēs kā ES neatļautu valsts atbalstu un tas būs jāatmaksā, raksta Dienas Bizness.Līdzīgu likteni jau piedzīvojusi ungāru lidkompānija Malev, kuras bijušais vadītājs Martins Gauss tagad vada airBaltic - pēc ilgstošiem un milzīgiem zaudējumiem, kurus palielināja Eiropas Komisija atzinums, ka Ungārija aviokompāniju atbalstijusi nelikumīgi un atbalsts jāatmaksā, Malev darbību ir apturējusi.

Latvijas Valsts meži par miljonu pirks privātos mežus(2)

Tāpat kā lauksaimniecības zemes, arī meži Latvijā aizvien straujāk pāriet ārzemju investoru rokās. Valdība beidzot ir izvērtējusi, kādas sekas tam var būt nākotnē, un meklē mehānismus, kā šo procesu ja ne pārtraukt, tad vismaz ierobežot, ziņo Latvijas Televīzija.

Krastiņš: Latvenergo un Latvijas Valsts mežus droši var laist biržā © DIENA(35)

Valsts kapitālsabiedrību, kas nodarbojas ar reālu komercdarbību, pārvaldībā ir iestājusies stagnācija vai pat lejupslīde, un šo situāciju var risināt, uzņēmumus, piemēram, Latvenergo un Latvijas Valsts meži, kotējot biržā, biznesa portālam Nozare.lv norāda likvidācijas procesā esošās Tautas partijas politiķis, bijušais finanšu ministrs un Rīgas domnieks Edmunds Krastiņš.

Kadirova projekts: Jaunā Groznija starp kara drupām © DIENA(17)

Kopš Krievijas autonomajā Čečenijas reģionā valda autoritārais prezidents Ramzans Kadirovs, līdzīgi kā tas notiek arī Centrālāzijas valstīs, valsts galvaspilsēta sākusi atgādināt jaunceltnēm un zeltītiem pieminekļiem piebāztu pastkartīti.

Veriko netieši piederot Flikam © DIENA(3)

Advokāta vadītā SIA Veriko, kas tiesā prasīja nacionālās lidsabiedrības airBaltic privātā akcionāra Baltijas aviācijas sistēmas maksātnespēju, netieši pieder bijušajam airBaltic vadītājam Bertoltam Flikam, piektdien raksta laikraksts Dienas Bizness.