Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Īpašums

Rīgas Siltums investē siltumapgādes attīstībā(1)

AS Rīgas Siltums līgumu ar valsts aģentūru Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējuma piešķiršanu projekta Siltumtīklu maģistrāles M-1 un M-2 rekonstrukcija posmā no K-2-1 līdz K-1-24 ietvaros noslēdza 2012. gada 2. aprīlī.

Apstiprina nolikumu Valda Zatlera dzīvokļa iegādei © DIENA(1)

Komisija, kurā piedalās Finanšu ministrijas, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Nacionālo bruņoto spēku Militārās policijas un Latvijas Valsts prezidenta kancelejas pārstāvji, ir apstiprinājusi nolikumu dzīvokļa īpašuma iegādei personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu (saskaņā ar likuma Par _Valsts prezidenta darbības nodrošināšanu _10.pantu).

SEB: Mājokļu cenu samazinājumu prognozē tikai Latgalē © DIENA(2)

Vidzemē, kur iepriekšējos gados tika fiksēts visoptimistiskākais vērtējums mājokļu cenu pieaugumam, pozitīvisms mazliet sarucis un noskaņojums kļuvis līdzīgs kā Rīgā, Kurzemē un Zemgalē, taču negatīva indikatora vērtība patlaban ir tikai Latgalē, secināts SEB Mājokļu cenu indikatorā.

New Europe aprīlī plāno sākt Unguru namu būvniecību Mežaparkā © DIENA(8)

Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs SIA _New Europe _šā gada aprīlī plāno sākt ekonomiskās klases daudzdzīvokļu namu projekta Unguru nami būvniecību Mežaparkā, projekta Ezerparks teritorijā, intervijā biznesa portālam Nozare.lv sacīja _New Europe _valdes priekšsēdētājs Gundars Bojārs._Unguru nami _ir astoņu ekonomiskās klases daudzdzīvokļu namu projekts, kurš tiks sadalīts četrās kārtās - katrā pa divām mājām. Paredzēts, ka 2013.gada beigās pirmā kārta jeb pirmās divas mājas jau tiks nodotas ekspluatācijā.

Auto izvēlas pēc tā iegādes cenas, ne ekspluatācijas izmaksām © DIENA(2)

Lai arī automašīnas ekspluatācijas un degvielas izdevumi pieaug, Latvijas autovadītāji nav gatavi pilnībā atteikties no sava personīgā auto, apsverot iespēju to izmantot retāk vai ekonomiski plānot braukšanas paradumus un maršrutus. Savukārt svarīgākie kritēriji, izvēloties jaunu automašīnu, ir tās cena, degvielas veids un paredzamais degvielas patēriņš, ekspluatācijas izmaksas ierindojot vien kā ceturto svarīgāko kritēriju pēc dzinēja tipa, liecina Sixt veiktā aptauja.

Mājokļu pieejamība Rīgā uzlabojas(3)

Pērn ceturtajā ceturksnī mājokļu pieejamība Rīgā turpināja uzlaboties. Mājokļu pieejamības indekss (MPI) Rīgā sasniedza 145.6, kas ir labāks nekā Viļņā (101.7), bet nedaudz sliktāks nekā Tallinā (154.3), liecina jaunais Swedbank Baltijas Mājokļu pieejamības indekss.