Jaunākie
Lasītākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmešu ir mazāk, bet ražošana sarūk
Dūmu nav, un ekonomikas krāsns ir auksta. Tieši šādu secinājumu var izdarīt par Zaļā kursa ietekmi uz Latvijas un Eiropas ekonomiku.
Mākslinieki trāpa aktualitāšu centrā. Latvijas ekspozīcija Venēcijas biennālē izmaksās 162 140 eiro
Pārejošā skaistuma burvība. Rīgas biržā atklāta izstāde Sniegs kūst. Japānas māksla © DIENA
Latvijā
Vējonis vizītē ASV tiksies ar Trampu, apmeklēs Silīcija ieleju un NBA spēli Ņujorkā
Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien dosies darba vizītē uz ASV, kur tiksies ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.
Pasaulē
Putina palīgs Ušakovs: Tramps ierosinājis tikties Vašingtonā (23)
ASV prezidents Donalds Tramps pagājušajā mēnesī telefonsarunā ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ierosinājis viņam tikties Vašingtonā, pirmdien paziņoja Krievijas prezidenta palīgs ārpolitikas jautājumos Jurijs Ušakovs.
Sports
Lieliski spēlējot vārtsargam, Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionātu Rīgā sāk ar uzvaru
Lasītākie
Miris Krievijas teātra režisors Mihails Ugarovs
62 gadu vecumā miris Krievijas teātra režisors, dramaturgs un avangarda teātra Teatr.doc dibinātājs Mihails Ugarovs, pirmdien vēsta Krievijas plašsaziņas līdzekļi.






