Jaunākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmēram ir nozīme
Baltija kļuvusi par reģionu, kur notiek salīdzinoši straujas nodokļu sistēmas izmaiņas.
Ēkas vibrācija. Laists klajā izdevums par Strenču fotodarbnīcu kā nozīmīgu kultūras mantojuma vietu © DIENA
Ūdens pār uguni. Latvijas Nacionālā teātra izrādes Ugunī recenzija © DIENA
Latvijā
Hakeri nozog ES ogļskābās gāzes izmešu kvotas
Hakeri piecu dienu ilgā operācijā no Eiropas Savienības (ES) ogļskābās gāzes izmešu kvotu tirdzniecības sistēmas nozaguši izmešu kvotas diviem miljoniem tonnu.
Pasaulē
Lietuva prasa kompensāciju no Krievijas par 1991.gada janvāra uzbrukumu (15)
Lietuva vēlas saņemt kompensāciju no Krievijas par 1991.gada 13.janvārī notikušo padomju spēku uzbrukumu Viļņas televīzijas tornim, ceturtdien paziņoja Lietuvas ārlietu ministrs Audronis Ažubalis.Padomju spēku mēģinājumā ieņemt televīzijas torni un Lietuvas radio un televīzijas ēku Viļņā tika nogalināti 14 un ievainoti vairāk nekā 1000 cilvēku.






