Jaunākie
FOTO/VIDEO
Kuram tas rūp?
Izdevniecības "Dienas bizness" regulārs statistikas datu publikāciju cikls, kas atspoguļo paradoksālo, acīmredzamo, bet neticamo situāciju mūsu valstī, un vēlas saņemt atbildes, idejas un priekšlikumus.
E-pasts: [email protected]
Izmešu ir mazāk, bet ražošana sarūk
Dūmu nav, un ekonomikas krāsns ir auksta. Tieši šādu secinājumu var izdarīt par Zaļā kursa ietekmi uz Latvijas un Eiropas ekonomiku.
Grūtības ir dzīves sastāvdaļa. Intervija ar LNSO direktori Indru Lūkinu © DIENA
Pārcelšanās citā realitātē. Operu Zemnieka gods un Pajaci iestudējuma recenzija © DIENA
Latvijā
LDz sadarbība ar Baltkrievijas dzelzceļu pērn guvusi labus rezultātus
Iepriekšējos gados stiprinātā VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) un Baltkrievijas dzelzceļa sadarbība uzrādījusi īpaši labus rezultātus – pieauguši gan kravu, gan pasažieru pārvadājumu apjomi, kā arī veiksmīgs bijis 2018. gadā ieviestais kravas ekspresvilciens.
Dienas karikatūras
Pasaulē
Lepena prognozē fundamentālas pārmaiņas ES (13)
Francijas galēji labējās Nacionālās apvienības (RN) līdere Marina Lepena piektdien paziņojusi, ka pieaugošā nacionālistu partiju popularitāte pēc Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām novedīs pie fundamentālām pārmaiņām Eiropas Savienībā (ES).
Sports
Rīgas Dinamo mačā zem klajas debess pieveic Minskas Dinamo
Lasītākie
Pasaules mala ceturtajā stāvā
Henrija Klēbaha radošais mantojums dialoga formāta izstādē





