Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +17 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 8. augusts
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

27. maijs

Līgatnes dabas taku aļņu māte Mirga laidusi pasaulē mazuli

Ģimenes pieaugumu sagaidījusi Līgatnes dabas taku aļņu saime – aļņu mātei Mirgai piedzimis mazulis. Alnēns ir mēnesi vecs, tam vēl nav dots vārds, jo pagaidām nav zināms tā dzimums. Mazulis sācis staigāt līdzi mātei un iepazīt pasauli, portālu Diena.lv informēja Dabas aizsardzības pārvaldē.

Sākas Rīgas modes nedēļa

No 27. maija līdz 2. jūnija Rīgā norisināsies Rīgas modes nedēļa, informēja pasākuma rīkotāji.

Latvijas uzņēmums apmācīs Uzbekistānas sabiedriskā un privātā sektora speciālistus IT drošības jomā

Latvijas Informācijas tehnoloģiju klastera šogad organizētā Latvijas IT kompāniju sadarbības vizīte Uzbekistānā ir vainagojusies ar panākumiem, un šodien, 26. maijā, tika parakstīts pirmais sadarbības līgums starp Latvijas IKT kompāniju Corporate Solutions un Uzbekistānas IT kompāniju NAPA Automotive. Sadarbības līgums paredz e-apmācību tehnoloģiju platformas ieviešanu un vietējā tirgus vajadzībām pielāgotas e-apmācību programmatūras risinājumu nodrošināšanu Uzbekistānas sabiedriskā un privātā sektora darbiniekiem.

Eklons pa stāšanos partijā domās tad, kad viņu sāks vairāk "sist"

Jaunais bezpartejiskais iekšlietu ministrs Kristaps Eklons, kuru amatā virzīja partiju apvienība "Attīstībai/Par!", vēl neesot domājis, vai stāsies kādā politiskajā spēkā, taču viņš pieļauj, ka lēmumu par to pieņems tad, kad jaunajā amatā sāks sajust vairāk kritikas un "sitienu" no oponentiem.

Salmonellas baktēriju dēļ kopumā atsaukti 3000 tonnu Kinder produktu

Itālijas šokolādes ražošanas uzņēmums "Ferrero" saistībā ar bažām par salmonellas baktērijām no tirdzniecības izņēmis vairāk nekā 3000 tonnu "Kinder" produktu, kompānijai radot vairāku desmitu miljonu eiro zaudējumus, franču laikrakstam "Le Parisien" pavēstīja "Ferrero" Francijas struktūrvienība.
Reklāmraksts

Kā tiek novērtēta preču zīme?

Preču zīme ir apzīmējums, kas atšķir viena uzņēmuma preces vai pakalpojumus no cita uzņēmuma precēm vai pakalpojumiem. Tas var būt vārds, frāze, logotips vai attēls, ko uzņēmums izmanto, lai identificētu savas preces vai pakalpojumus un atšķirtu tos no citiem uzņēmumiem. Preču zīmi var reģistrēt valsts iestādē, kas atbild par intelektuālo īpašumu, lai aizsargātu to no citu uzņēmumu izmantošanas. Latvijā reģistrāciju var veikt Patentu valdē.

Rīga un Tampere bez konkurenta © DIENA

Kuluāros pēdējās dienās notikumi attīstījās tikpat strauji un negaidīti kā hokeja laukumā. Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF) otrdien ziņoja, ka Ungārija un Slovēnija savu kopējo kandidatūru uz 2023. gada pasaules čempionāta rīkošanu ir atsaukušas, taču nākamajā dienā abas valstis jau ziņoja, ka ceturtdien tomēr prezentēs savu kandidatūru. Jauna diena nāca ar jaunu ziņu. Ungārija nespēja iesniegt IIHF valsts garantijas PČ rīkošanai, un piektdien balsošana būs tikai par Rīgas un Tamperes kopējo kandidatūru.

Terapijas kurss © DIENA

Sprāgstošo raķešu lietus netālajos kaimiņos sašķaidīja mūsu sūnojošo pieminekļu dusu. Saraksts ar lapām, kas izplēšamas no vēstures grāmatas, aug katru dienu

Ieslēgt Pekinas orbītā © DIENA

Ķīna plāno ievērojami paplašināt ekonomisko sadarbību un sadarbību drošības jomā ar Klusā okeāna dienvidu valstīm, ko viens no reģiona līderiem nodēvēja par vāji maskētu mēģinājumu ieslēgt viņus Pekinas orbītā.

Riskantais Taivānas jautājums © DIENA

Pirms dažām dienās noslēdzās ASV prezidenta Džo Baidena pirmā vizīte Āzijas valstīs (Dienvidkorejā un Japānā), kuras mērķus, piemēram, televīzijas kanāls CNN raksturoja ar vārdiem "pēc vairākus mēnešus ilgas koncentrēšanās uz Ukrainu Baidens atkal pievērš savu uzmanību Āzijai". Jeb, ja precīzāk, tad Ķīnai.

Dūmu aizsegs © DIENA

Padomju propagandas objekts Pārdaugavā un ap to virmojošās bezgalīgās kaislības joprojām izskatās pēc karsta kartupeļa politiķu mutēs.

Kalendārs

Maijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5