Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -3 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 2. decembris
Sniedze, Meta

2. maijs, 2022

Reklāmraksts

7 noderīgi ieteikumi iegādājoties auto

Auto iegāde ir komplicēts process, neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties jaunu, mazlietotu vai lietotu auto. Tas ir saprotams, jo automašīnu nepērkam vienai dienai, un tās iegāde ir saistīta ar prāvu finanšu ieguldījumu.

Dzejkoncertā Jelgavā uzstāsies pasaulē atzīti dzejnieki

Pirmā Starptautiskā dzejas festivāla Page Break noslēgumā Jelgavas Pils Aulā 15. maijā plkst. 19.00 notiks dzejkoncerts. Kopā ar laikmetīgās džeza mūzikas kavertetu uzstāsies visi festivāla dalībnieki - starptautiski ievērojami dzejnieki no 10 pasaules valstīm.

FOTO: Lielajā dzintarā izskanējis vērienīgais Berlīnes filharmonijas orķestra koncerts

Svētdien, 1. maijā, plkst. 11.55 Liepājas koncertzālē Lielais dzintars aizvadīts neaizmirstams notikums ne tikai koncertzāles, bet arī Latvijas mūzikas vēsturē – Berlīnes filharmonijas orķestris kopā ar pasaules opermūzikas zvaigzni Elīnu Garanču izcilā diriģenta Kirila Petrenko vadībā klausītājiem Latvijā un pie televīzijas ekrāniem visā pasaulē dāvāja vērienīgo Eiropas koncertu, lai mūzikā vēstītu par brīvību, neatkarību un mieru.

Sadales tīkls nodos Ukrainai 49 transformatorus

AS Sadales tīkls nodos Ukrainai kopumā 49 transformatorus, lai palīdzētu nodrošināt pagaidu elektroapgādi Krievijas karadarbības skartajās Ukrainas teritorijās, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

ISSP acina uz diskusiju Atmiņas traucējumi, attēls kā pieredzes starpnieks

Ceturtdien, 5. maijā, plkst.18.30 fotogrāfijas izglītības platforma ISSP aicina interesentus uz diskusiju par attēla ietekmi uz cilvēka uztveri mūsdienās. Diskusija norisināsies ISSP Galerijas izglītības programmas ietvaros, reflektējot Kristīnes Krauzes-Sluckas izstādes Izšķirtspējas streiks saturu.

Aicina pieteikt darbus Latvijas Arhitektūras gada balvai

Latvijas Arhitektu savienība aicina pieteikt darbus 2022. gada Latvijas Arhitektūras gada balvai – ikgadējam konkursam ar mērķi apzināt un popularizēt Latvijas arhitektūras sasniegumus un stimulēt augstvērtīgas arhitektūras attīstību.

ĀM aicina valstspiederīgos neceļot uz Piedņestras reģionu

Ņemot vērā Krievijas militāro agresiju Ukrainā un bruņoto spēku darbību netālu no Moldovas robežas, Ārlietu ministrija (ĀM) stingri aicina Latvijas valstspiederīgos neceļot uz Piedņestras reģionu un tajā esošos valstspiederīgos reģionu pamest.

Izraēla peļ Lavrovu par Zelenska pielīdzināšanu Hitleram

Izraēlas Ārlietu ministrija izsaukusi paskaidrojumu sniegšanai Krievijas vēstnieku, pēc tam kad Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs televīzijas intervijā bija pielīdzinājis Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski Hitleram.

Top Māras Zālītes jubilejas koncerts Paši skaistākie vārdi

Tautā iemīļotā izcilā dzejniece, dramaturģe un prozaiķe Māra Zālīte šogad svin jubileju. Kā svētku dāvana top vērienīgs jubilejas koncerts Paši skaistākie vārdi, kurā izskanēs dažādu žanru dziesmas ar Māras Zālītes dzeju, informēja koncerta veidotāji Producentu grupa 7.

Uzrāviens pirms atkritiena © DIENA

Neraugotiesuz to, ka Krievijas iebrukums Ukrainā jau sākotnēji negatīvi ietekmēja mūsu valsts ekonomiskos procesus, tas nespēja izskaust mūsu Latvijas tautsaimniecības dinamisko izaugsmi.

FKTK Latvijas gāzei neizsniegs speciālo atļauju maksājumu veikšanai Gazprom

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) speciālās atļaujas maksājumu veikšanai nesniedz uzņēmumiem, bet tikai finanšu iestādēm, kuru klienti lūguši izpildīt maksājumus sankcijām pakļautām personām atsevišķos izņēmuma gadījumos, aģentūrai LETA pavēstīja FKTK pārstāvji, komentējot enerģētikas uzņēmuma AS "Latvijas gāze" (LG) lūgumu FKTK sniegt speciālo atļauju izmaiņām norēķinu kārtībā ar Krievijas "Gazprom".

Negadījumi darbā – nulles līmenī © DIENA

Valsts darba inspekcijas (VDI) dati liecina, ka pērn nelaimes gadījumos darbā cietis 2091 nodarbinātais, 208 guvuši smagus veselības traucējumus, bet vēl 27 pat gājuši bojā. Turklāt šie skaitļi nevis mazinās, bet ar katru gadu pieaug. Kas jādara savādāk darba drošības un aizsardzības jomā, lai negatīvo statistikas līkni salauztu?

Bez noteiktas virzības © DIENA

Neraugoties uz to, ka biržas investoru satraukumi par Krievijas iebrukuma Ukrainā potenciālajām sekām jau ir pierimuši, finanšu tirgus šobrīd aizvien nespēj uzņemt noturīgu kāpuma vai krituma tendenci.

Pekinā koronavīrusa dēļ spēkā jauni ierobežojumi © DIENA

Ķīnas galvaspilsētā Pekinā noteikti jauni ierobežojumi, lai novērstu lielu Covid-19 uzliesmojumu. Šis lēmums sarežģījis cilvēkiem dzīvi ar Darba svētkiem saistītajās brīvdienās, kas sākās vakar un ilgs līdz trešdienai.

KNAB piemēro divus sodus Valkas mēram Krauklim

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis divus administratīvos naudas sodus Valkas mēram Ventam Armandam Krauklim (Vidzemes partija), aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Rīgas Domā skanēs seši jaundarbi

Piektdien, 6. maijā, plkst. 19.00 Rīgas Doma meiteņu koris Tiara un diriģente Aira Birziņa aicina uz jaunākās latviešu mūzikas koncertu Saulainais domas.

Kalendārs

Maijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5