Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +26 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. jūnijs
Tālivaldis, Mareks

1. maijs

VEF Rīga basketbolisti iekļūst LBL finālā

VEF Rīga komanda svētdien nodrošināja vietu Pafbet Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālā, pusfināla sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-0 pārspējot Latvijas Universitātes vienību.

Visa iedzīve vienā mugursomā © DIENA

Jaunajiem sportistiem, kas bēgļu gaitās devušies prom no kara postītās Ukrainas, Latvijā ir iespēja turpināt treniņus un mācības vairākās pilsētās.

Pavasaris! © DIENA

Šoreiz paliksim turpat Vidusjūras reģionā – pagājušajā nedēļā slavināju oregano, tagad itāļu garšvielu maisījumu. Pie mums nopērkami dažādu ražotāju maisījumi, man bija Weleda veikaliņā pirktā Bella Italia . Sastāvs var nedaudz atšķirties, bet parasti tajā ir baziliks, kaltēti tomāti, oregano, saldā paprika, selerijas sakne, ķiploks, sīpols, timiāns – vārdu sakot, visādi labumi.

Stāvoklis Ukrainas frontē svētdien

Krievijas karaspēks cenšas saniegt Hersonas apgabala administratīvās robežas, lai radītu labvēlīgus apstākļus uzbrukumam Mikolajivai un Krivijrihai, svētdien paziņojis Ukrainas bruņoto spēku ģenerālštābs.

Nākamnedēļ pēc salnām gaidāms siltums

Nākamajā nedēļā Latvijā ieplūdīs vēsāks gaiss, bet nedēļas otrajā pusē kļūs siltāks un temperatūra vietām var sasniegt +20 grādus, liecina jaunākās Global Forecast System prognozes.

Pret nacistiem, komunistiem un poļiem © DIENA

Otrā pasaules kara laikā Ukrainā bija aktīvs viens vienīgs militārs spēks, kas par savu mērķi bija izvirzījis neatkarīgas valsts izveidošanu, – Ukrainas Sacelšanās armija jeb UPA. Tā karoja gan pret Vācijas okupācijas spēkiem, gan Sarkano armiju (partizānu cīņu pret padomju varu turpinot līdz pat pagājušā gadsimta piecdesmito gadu vidum), gan poļiem, kuri tolaik gribēja atjaunot kontroli pār Rietumukrainu.
Reklāmraksts

Ko vajadzētu zināt par parādsaistībām un parāda piedziņas procesu?

Noformējot aizdevumu vai uzņemoties citas finansiālas saistības, rūpīgi jāizvērtē savas iespējas šīs saistības nokārtot līgumā noteiktajā termiņā. Ja tas netiek ievērots, kreditoram ir tiesības piemērot līgumā minētās soda sankcijas, tostarp uzsākt parāda piedziņas procesu. Turpinājumā vairāk par to, kas ir parādu piedziņas process un ko par to vajadzētu zināt abām iesaistītajām pusēm - gan kreditoram, gan debitoram.
Reklāmraksts

Noderīgi ieteikumi žoga izvēlē

Žoga izvēle ir ļoti svarīgs lēmums, jo žogs pilda gan praktiskas, gan estētiskas funkcijas. Pieejami dažāda veida žogi, tādēļ katrs mājas īpašnieks var izvēlēties savām vajadzībām piemērotu risinājumu. Tomēr, pirms lemt par to, kurš no risinājumiem būs labākais, der painteresēties pašvaldībā, kādi ir nosacījumi attiecībā uz žoga izvēli (veidu un augstumu), kā arī uzstādīšanu.

Uz protesta nots © DIENA

Ukraiņu pianists Arturs Ņikuļins (37) par bēgšanu no Maskavas taksometrā, šim brīdim aktuālo mūziku uz klusuma robežas un par to, ko domā publika Krievijā.

Kalendārs

Maijs, 2022
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5