Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

AB dambis

Koncertzāli atkal plāno uz AB dambja

Nacionālā koncertzāle ir Kultūras ministrijas (KM) galvenā prioritāte attiecībā uz ministrijas infrastruktūru. Par tās nepieciešamību jau runā vairāk nekā desmit gadu. Šobrīd no vairākām iecerēm par atrašanās vietu un sadarbības modeļiem ministrija atsakās, vienlaikus atkal aktuāls ir plāns par koncertzāles būvniecību uz AB dambja Rīgas centrā.

Monumentālā karoga izbūve Rīgā izmaksās ap 220 000 eiro; finansēs četri uzņēmēji

Monumentālā Latvijas karoga izbūvi uz AB dambja Rīgā finansēs četri mecenāti - uzņēmēji Armands Garkāns, Juris Kravalis, Jānis Kols un Māris Martinsons, un projekta kopējās izmaksas varētu būt ap 220 000 eiro, aģentūrai LETA pastāstīja biedrības Latvijas karogs valdes priekšsēdētājs un projekta idejas autors Rihards Kols.

Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena Rīgā tiks atzīmēta ar vērienīgām svinībām

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena Rīgā 4.maijā tiks svinēta ar dažādiem pasākumiem – koncertiem, radošajām darbnīcām, sporta pasākumiem un gaisa balonu šovu Rīgas vīzijas. Pilsētnieki un viesi aicināti arī piedalīties tradicionālās Ziedu Latvijas veidošanā pie Brīvības pieminekļa. Svētku pasākumi notiks nevien galvaspilsētas centrā, bet arī priekšpilsētās, tostarp Ķengaragā, Vecmīlgrāvī un jaunatklātajā Lucavsalas atpūtas zonā.

Ameriks: Rekonstruējot Kongresu namu, koncertzāles projekts uz AB dambja varētu kļūt lieks

Pārbūvējot Kongresu namu, Rīga iegūs augstas kvalitātes koncertzāli un kultūras centru, kuram otrs līdzīgs galvaspilsētā nebūs nepieciešams, līdz ar to koncertzāle, ko Kultūras ministrija iecerējusi būvēt uz AB dambja, iespējams, kļūs par tikpat strīdīgu objektu kā "Gaismas pils" būvniecība, uzskata Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide