Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aģitācija

Vienotā Krievija plāno aģitēt ārzemēs, arī Latvijā

Krievijā valdošā partija Vienotā Krievija pirms gaidāmajām Valsts domes vēlēšanām grasās rīkot aģitācijas pasākumus ārvalstīs, kur dzīvo daudz Krievijas pilsoņu, arī Latvijā, paziņoja partijas ģenerālpadomes sekretārs Sergejs Ņeverovs.

Sākusies britu pārliecināšanas kampaņa

Lielbritānijā piektdien oficiāli sāksies aģitācijas kampaņa pirms 23. jūnijā paredzētā referenduma par valsts turpmāko dalību Eiropas Savienībā (ES). Pašlaik britu sabiedrība ir diezgan līdzīgi sadalījusies tajos, kuri vēlas Lielbritānijas palikšanu ES, un tajos, kuri ir izstāšanās jeb tā dēvētā Brexit atbalstītāji, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Straujumai par aģitācijas noteikumu pārkāpšanu piemēro 50 eiro naudas sodu

Rīgas rajona tiesa šodien piemēroja 50 eiro naudas sodu Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (Vienotība) saistībā ar aģitācijas noteikumu pārkāpumu.Kā aģentūra LETA uzzināja tiesā, šis nolēmums vēl ir pārsūdzams desmit dienu laikā no paziņošanas dienas.Savukārt Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa lietā pret Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (Saskaņa) nolēmumu paziņos 5.

Latgale atspoguļo varas vienaldzību. Nevajag pat aģitatoru

"Kāpēc jūs, žurnālisti, gribat rādīt slikto? Būtu labāk mūsu skaistās vietas nobildējuši, ar veiksmīgiem cilvēkiem parunājuši," ieraudzījusi Dienas rosību Krāslavas centrā un fotogrāfa darbošanos, iemūžinot pilsētas ikdienas ainas, repliku garāmejot izteica tuvējā veikala pārdevēja, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Ceļ trauksmi par prokrieviskām akcijām Latgalē

"Man nav, ar ko Rīgā, valdībā par to parunāt," saka Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks (ZZS). Viņš uzskata, ka Latgalē tiekot gatavota "augsne" pārmaiņām, taču valstsvīri reģionā notiekošajām iespējamo Krievijas algotņu ideoloģiskajām aktivitātēm nepievēršot pienācīgu uzmanību. Dienai viņš atklāj rosības apmērus, kas pēdējos mēnešos vērojama Latgales reģionā, īpaši - Krievijas pierobežā.

Rīgas satiksme un ZZS plūcas par aģittramvaju Rīgas ielās

Atsaucoties SIA Pilsētas līnijas piedāvājumam, Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros ir izvietojusi reklāmu uz viena tramvaja un diviem satiksmes autobusiem Rīgā, taču par to iebildumus cēlis pašvaldības uzņēmums Rīgas satiksme, portālu Diena.lv informēja ZZS.Uzņēmuma Rīgas satiksme vadītājs Leons Bemhens uzdevis SIA Pilsētas līnijas noņemt no šī tramvaja un autobusiem Rīgā ZZS reklāmas tekstus "Šeit Tu vari satikt Zaļo un Zemnieku savienības deputātu kandidātus" un “Iekāp, Tu sastapsi domubiedrus”.

Viena partija iztērējusi teju visus atļautos līdzekļus aģitācijai

Neviena no partijām vai to apvienībām, kā arī ar tām nesaistīta persona nav veikusi aģitāciju par summu, kas pārsniedz tām noteikto pieļaujamo priekšvēlēšanu izdevumu apmēru, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) apkopotā informācija. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide