Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +2 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Aleksejs Loskutovs

Loskutovs: Var lobēt ļoti šauras intereses, bet nenodarot pāri citām

Var lobēt ļoti šauras intereses, bet nenodarot pāri citām interesēm, šodien diskusijā Lobēšana - sabiedrības vai personīgām vajadzībām? Veselība pauda Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas priekšsēdētājs Aleksejs Loskutovs (Vienotība).Runājot par lobēšanu, deputāts norādīja, ka ministri saviem kolēģiem var pateikt, ka nevar un nedrīkst piedalīties kādā no balsojumiem ētisku apsvērumu dēļ.

Loskutovs: Korupcijas novēršanas apakškomisija atzinīgi vērtē KNAB darbību

Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas deputāti atzinīgi vērtē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) 2014.gadā paveikto, otrdien, 10.martā, pēc apakškomisijas sēdes rezumēja apakškomisijas priekšsēdētājs Aleksejs Loskutovs (Vienotība), portālu Diena.lv informēja Saeimas Preses dienests.

Valdība netiek galā ar KNAB

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) drīzumā vētīs vēl viena īpaši radīta komisija, tomēr lielas cerības uz konflikta risinājumu biroja iekšienē politiķi neliek. Premjerministre Laimdota Straujuma (Vienotība) norādījusi uz KNAB iesaistīšanos vairākos tiesvedības procesos, ka tā neesot labas pārvaldības prakse.

Loskutovs: KNAB joprojām ir spēcīga, kareivīga un labi strādājoša iestāde

Trešdien, 30.oktobra vakarā, noslēgusies Saeimas Korupcijas novēršanas apakškomisijas slēgtā sēde. Tajā tika diskutēts par situāciju Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), kura darbību aizēnojuši konflikti starp biroja priekšnieku Jaroslavu Streļčenoku, viņa vietnieci Jutu Strīķi un daļu biroja darbinieku.

KNAB konflikts: Viena iestāde - divi priekšnieki

Pie nesaskaņām Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) vismaz sešu gadu garumā tā pierasts, ka uz kārtējo strīdu, kas iestādē sāka briest vasarā, vairs nopietni nereaģēja ne tās pārraugs premjers Valdis Dombrovskis (Vienotība), ne Saeimas Korupcijas novēršanas un apkarošanas apakškomisija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide