Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

Andra Neiburga

Andras Neiburgas piemiņai. Šīs izmaiņas klusuma dzīvajā ādā

"Tas nevar vairs nenotikt. Tāpat kā vārdus nevar paņemt atpakaļ bezvēja plašajā nepateiktajā. Nē. Šīs izmaiņas klusuma dzīvajā ādā, tur, kur tu nozudi nedzīvībā, nekad-vairs-nekad-mūžāvairs – nē – nekad vairs starp radībām, nē, nekad vairs tāda kā tu – tas maina klusumu, tas tagad jāsauc – izzušana – izgaišana – šis jaunais uz mūžu [..] tas nevar vairs būt nepateikts nenoticis nenodomāts nezināms neatpazīts neatzīts."

Andras Neiburgas piemiņai. Ne literatūra man ir prātā

Andras draugu bariņā es ieprecējos kā neofīts no laukiem, bet piederības sajūta sanāca tik stipra, ka reizēm šķiet – es arī tajā 5. vidusskolas klasē esmu gājusi, jo vairāk tad, kad bijušo klasesbiedru bērni arī nonāca vienā skolā un pat vienā klasē.

Dziļums, kas atklājas nesteidzīgajiem

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā piektdien, 27. janvārī, notiks starpdisciplinārā zinātniskā konference Andra Neiburga: valoda, dzimte, stāstījums, attēls, kas būs veltīta rakstnieces daiļradei.

LNB notiks rakstnieces Andras Neiburgas daiļradei veltīta konference

27. janvārī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) norisināsies starpdisciplināra zinātniska konference Andra Neiburga: valoda, dzimte, stāstījums, attēls, kas veltīta rakstnieces A. Neiburgas daiļradei, pavēstīja bibliotēkas pārstāve Madara Eversone.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide