Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +4 °C
Smidzinošs lietus
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Arābu pavasaris

Miris gāztais Tunisijas diktators ben Ali

Trimdā Saūda Arābijā 83 gadu vecumā no dzīves aizgājis Arābu pavasara protesta kustībā gāztais Tunisijas autoritārais līderis Zinelabidīns ben Ali, ceturtdien pavēstīja viņa advokāts.

Ēģiptes kultūras revolūcija

Kaut Ēģiptes tūrisma industrija nīkuļo, mākslinieku, kuratoru un žurnālistu interese par šo valsti pēc Arābu pavasara ir liela

MI5 vadītājs: Arābu pavasaris rada draudus Lielbritānijai

Tā dēvētais Arābu pavasaris paplašinājis teritorijas, kuras grupējums Al Qaeda var izmantot, lai pārgrupētos, kā arī palielinājis pašmāju terorisma draudus Lielbritānijā, pirmdien paziņoja britu iekšējā izlūkošanas dienesta vadītājs.

Arābu pavasara gads

Šis gads ir pavadīts Arābu pavasara gaisotnē un nopietni satracinājis ne vien šajās valstīs dzīvojošo sabiedrību, bet arī lielu daļu pārējās pasaules. Der pievērst uzmanību kaut vai tam, cik bieži tepat Latvijā dažādu līmeņu diskusijās spriests par to, kas tad īsti ir šis fenomens un kādu novērtējumu tas prasa no mums.

Arābu pavasaris vairojis nelegālo imigrantu pieplūdumu Eiropā

Šā gada pirmajos deviņos mēnešos Eiropā pieķerts ievērojami vairāk nelegālo imigrantu nekā šajā pašā laika posmā pērn, trešdien paziņoja Eiropas Savienības (ES) robežsardzes dienests Frontex, spējo pieaugumu skaidrojot ar nemieriem arābu valstīs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide