Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Artissimo

Artissimo uzsāk maratonu

No pasaulslavenā čellista Mišas Maiska, vijolnieces Elīnas Bukšas un dziedātājas Ingas Kalnas viesošanās dzimtenē līdz par melno gulbi dēvētajai Kamerūnas superzvaigznei, saksofonistam Manu Dibango intensīvā atklāšanas notikumu sērijā piedāvā 4. Starptautiskais mūzikas festivāls Artissimo.

Festivālu Artissimo atklās ar veltījumu Čaikovskim

Atzīmējot krievu komponista Pētera Čaikovska 175. gadskārtu, festivāls Artissimo saviem klausītājiem 30. jūnijā Dzintaru koncertzālē piedāvās koncertu Veltījums Čaikovskim.

Pianists Andrejs Osokins Artissimo izpildīs Maskata pirmatskaņojumu

Šo mūziku gribas spēlēt ilgi un ar lielu prieku - pianists Andrejs Osokins saka par viņam komponēto Artura Maskata jaundarbu Kazbegi: Tsminda Sameba, kuru pirmatskaņos festivāla Artissimo kamermūzikas vakarā Ceļojumu gadi, kas 7. augustā plkst. 19 sāksies Jūrmalas pilsētas muzejā. Sev atvēlētajā koncerta daļā pianists atskaņos arī L. van Bēthovena 26. klaviersonāti, savukārt otrajā daļā muzicēs basbaritons Egils Siliņš kopā ar pianisti un festivāla Artissimo dvēseli Innu Davidovu.

Otrais festivāls Artissimo piedāvā 10 koncertus un 30 slavenus solistus

agājušajā vasarā Latvijas kultūras dzīvi kuplināja jauns vasaras mūzikas un mākslas festivāls Artissimo, ko rīko Hermaņa Brauna fonds. Arī šovasar tas notiks Jūrmalā Dzintaru koncertzālē un mājīgajā Dubultu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, pirmo reizi tiks pieskandināts arī Jūrmalas pilsētas muzejs. Savukārt rīdzinieki un pilsētas viesi 29. jūnijā plkst. 17 aicināti piestāt bezmaksas koncertā Origo laukumā pie Centrālās dzelzceļa stacijas.

Muzikālās filmas - bez maksas

Hermaņa Brauna fonds sācis jaunu, vēl nebijušu projektu - muzikālo filmu festivālu Artissimo-Cinema, kas papildina festivāla Artissimo mūzikas programmu. Jūrmalas pilsētas muzejā šonedēļ ik vakaru plkst. 19 skatāmas leģendāras animācijas, mākslas filmas, kā arī operas un mūzikla ekranizējumi. Šogad visi filmu demonstrējumi baudāmi bez maksas, ielūgumus rezervējot www.hbf.lv, Biļešu servisā vai pa tālruni 67205444.

Brīnumbērns, kurš nesalūza

Festivāls Artissimo - jauns, starptautiska vēriena piedāvājums Latvijas mūzikas ainavā

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide