Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Artūrs Skrastiņš

Katlapa balvu teātra un kino mākslā piešķir aktieriem Skrastiņam un Daudziņam

Nacionālā teātra aktiera, režisora un pedagoga Žaņa Katlapa balvu par nacionālo vērtību apliecinājumu Latvijas teātra un kino mākslā nolemts piešķirt Dailes teātra aktierim Artūram Skrastiņam un Jaunā Rīgas teātra aktierim Vilim Daudziņam, aģentūru LETA informēja balvas pasniegšanas organizatori.

Dailes teātrī top Koncerts, kura nebija

Aktieris Artūrs Skrastiņš kopā ar pianistu, aranžētāju Kārli Lāci, režisoru Dmitriju Petrenko un dramaturģi Justīni Kļavu veido jauniestudējumu Koncerts, kura nebija - Aleksandra Vertinska dzīvi romancēs, informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Pirmizrāde notiks Dailes teātra Mazajā zālē 16. decembrī.

KDi lasi: Asiņainie nospiedumi

Dailes teātra izrādes Ričards III plakātā ir redzama asiņaina plauksta uz pasaules valstu karogiem – režisora Viestura Meikšāna jauniestudējumā Viljama Šekspīra lugas darbība ir pārcelta uz mūsdienām, un aktuālie notikumi šim darbam piešķīruši citu kontekstu. Pirmizrāde – piektdien, 16. maijā.

Artūrs Skrastiņš: Vairs netrakoju, ja jūtos slikti

Viens no vadošajiem Dailes teātra aktieriem Artūrs Skrastiņš šobrīd jūtas līdzsvarā un pats atzīst, ka viņam dzīvē ir viss: mīlēta un mīloša sieva, jauki un gudri bērni, darbs, kas sniedz gandarījumu. Tādēļ arī pirms iestudējuma Slazdā pirmizrādes, kas šonedēļ notika Dailes teātrī, aktieris nezaudē iekšēju stabilitāti.

Perfekts randiņš. Ar Skrastiņu

Partneri mainās, taču viņš paliek! Gandrīz ideāla randiņa dažādos dalībniekus kopā tur attiecības ar aktieri Artūru Skrastiņu

Viss Oņegins ir sejā

Stāsts par patmīlīga, dzīves nogurdināta cilvēka traģēdiju – Dž. Dž. Džilindžera un Kārļa Lāča mūzikls Oņegins no 22. februāra uz Dailes teātra skatuves Pēc ražīgās sastrādāšanās mūziklā Pūt, vējiņi! Liepājas teātrī radošā komanda – režisors Dž. Dž. Džilindžers, komponists Kārlis Lācis, libretiste Evita Mamaja un dzejnieks Jānis Elsbergs – ir ļāvušies jaunam, vēl vērienīgākam izaicinājumam uz Dailes teātra skatuves.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide