Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Atklāšana

Olainfarm atklāj jaunu ražošanas korpusu par 3,6 miljoniem eiro

Trešdien, 16. oktobrī, AS Olainfarm 47. gadu jubilejas mēnesī svinīgi atklāja jauno ražošanas korpusa ēku, kuras būvniecībā un iekārtu iegādē ieguldīti aptuveni 3,6 miljoni eiro. AS Olainfarm līdz ar jaunā korpusa atklāšanu būs gatava Krievijas speciālas zāļu serializācijas un izsekojamības prasībām, portālu Diena.lv informē uzņēmumā.

Latgales vēstniecība GORS gatavojas atklāšanas koncertam

Aizritējuši pirmie Latgales vēstniecības GORS (Austrumlatvijas reģionālā daudzfunkcionālā centra) atklāšanas koncerta mēģinājumi. Šobrīd rosīgi tiek veidots oriģināldarba Ķēniņmeita. Latgales pasaka iestudējums. Latgales vēstniecības GORS atklāšanas koncerts norisināsies 29. un 30.maijā, un, kā pavēstīja koncertzāles pārstāve Aija Eriņa, to iecerēts veidot divās daļās.

Siguldā atklās atjaunoto dzelzceļa staciju, stacijas laukumu un Laimas pulksteni

Sestdien plkst.21 ar vērienīgu pasākumu un salūtu tiks atklāta rekonstruētā Siguldas dzelzceļa stacija, stacijas laukums un Laimas pulkstenis, informē Siguldas novada dome.Dzelzceļa stacijas ēkas rekonstrukcija un stacijas laukuma labiekārtošana tika sākta 2011.gadā, un tās kopējās izmaksas sasniedz 1,2 miljonus latu.

Rīgas Cirks noslēdz vasaras sezonu

Šajā nedēļas nogalē ar izrādi _Vasaras revija _Rīgas cirks noslēgs vasaras sezonu un sāks gatavoties jaunām izrādēm. Vairāki cirka mākslinieki jaunajā sezonā dosies viesizrādēs ne tikai uz Krieviju, bet arī uz Vāciju, Franciju un Baltkrieviju.Gaisa vingrotāja Daiga Vilciņa, kura šovasar ieguva godpilno Bronzas godalgu Sahas Republikas valsts cirka organizētajā starptautiskajā cirka mākslas festivālā, un ekvilibriste Tatjana Šaiko dosies viesizrādēs uz Vāciju, informēja Rīgas cirka pārstāve Agita Pudule.

Aeorodium atklāj sezonu

Šajā nedēļas nogalē, 15.jūnijā, plkst.20.00 ar īpašu pasākumu tiks atklāta Aerodium vēja tuneļa jaunā lidošanas sezona. Siguldas vēja tunelis ir atgriezies Latvijā pēc veiksmīgi pavadītas ziemas sezonas Dienvidāfrikā, informēja Aerodium pārstāvji.Atklāšanas pasākumā apmeklētājus priecēs labāko lidotāju un aktiera Džekija Čana dublieru paraugdemonstrējumi, par mūziku gādās DJ Amons, spēlējot uz Black Silver Partybus skatuves. Bērnu izklaidei tiks nodrošinātas piepūšamās atrakcijas. Savukārt pusnaktī paredzēts nakts šovs ar lidotāju paraugdemonstrējumiem un projekcijām.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide