Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Baiba Skride

Simtgade kamermūzikas templī

Trešdien, 14. novembrī, vienā no prestižākajām un skaistākajām kamermūzikas koncertzālēm pasaulē – Londonas Vigmora zālē – notiks Latvijas valsts simtgadei veltīts koncerts

Baiba un Lauma Skrides viesosies Latvijā ar jaunu koncertprogrammu

Latvijas Koncertu organizētajā Rudens kamermūzikas festivālā 11. oktobrī Lielajā ģildē klausītājus gaida tikšanās ar izcilajām mūziķēm - Baibu un Laumu Skridēm, kuras Latvijā viesosies Skride Quartet sastāvā, informēja koncerta pārstāve Rinta Bružēvica.

Dzintaru koncertzālē uzstāsies Baiba un Lauma Skrides

23. aprīlī plkst. 19 atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē notiks cikla Dzimuši Latvijā koncerts, kurā uzstāsies izcilās un starptautisko atzinību guvušās latviešu mūziķes – Baiba un Lauma Skrides, informēja koncertzāles pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Intervija ar Baibu Skridi. Viss ir citādi

"Galvenais, lai būtu saulīte un arī silti vakari. Gribas kopā ar draugiem aizbraukt pie jūras, labi paēst latviešu ēdienus," saka vijolniece Baiba Skride. Viņa atgriežas mājās, lai 20. jūnija vakarā uzstātos Dzintaru koncertzālē

Šīgada Rīgas festivālā – krāšņa programma un izcili mākslinieki

Jau trešo gadu vasaras sākumu Rīgā ieskandinās vērienīgākais klasiskās mūzikas notikums Baltijā – Latvijas Koncertu organizētais Rīgas festivāls, kas notiks no 3.līdz 20.jūnijam, pulcējot izciluss Latvijas un citvalstu māksliniekus, informē festivāla preses sekretārs Mārtiņš Pučka.

Lielā Mūzikas balva 2012. Nominācija Par izcilu interpretāciju

Tuvojoties Lielās Mūzikas balvas 2012 svinīgajai ceremonijai un koncertam, kas 19.februārī norisināsies Latvijas Nacionālajā operā, turpinām iepazīstināt ar LMB nominantiem, šoreiz pievēršoties nominācijai _Par izcilu interpretāciju. _Šajā kategorijā izvirzīti trīs izcili mākslinieki – operdziedātāja Liene Kinča, diriģents Sigvards Kļava un vijolniece Baiba Skride.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide