Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Baldone

Šūpo, bet negāž no Baldones mēra krēsla

Baldones novada domē konfliktsituācijas nav retums. Tāda izveidojusies arī šobrīd – ceturtdienas pievakarē novada domes darba kārtībā kā pēdējais bija iekļauts jautājums par neuzticības izteikšanu domes priekšsēdētājam Raimondam Audzeram. Ceturtdienas rītā gan viņš, gan kādreizējā domes vadītāja Karīna Putniņa (RA) Dienai pauda pārliecību, ka astoņu deputātu koalīcija ir stipra un varas maiņa nenotiks.

Požarnovam jāaiziet vēlreiz

Kopš pašvaldību vēlēšanām 2017. gada jūnijā Baldones domē jau otro reizi notikusi varas maiņa. Tiesa, priekšsēdētājs Raimonds Audzers (Vienotība) amatu ir saglabājis, toties divus viņa vietniekus Andreju Požarnovu (GKML) un Violu Āboltiņu (LZP) nomainīs Reģionu alianses pārstāve Inese Jēkabsone. Domes vadības struktūra mainīta, un turpmāk pietiks ar vienu vietnieku. Jaunajai koalīcijai atkal ir tikai vienas balss pārsvars – astoņas no 15.

"Kļūdas labojums" Baldonē

Sestdien notikušajā Baldones novada domes ārkārtas sēdē no amata tika atcelts līdzšinējais domes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs (Gods kalpot mūsu Latvijai). Pašlaik jauns priekšsēdētājs nav ievēlēts, bet zināms, ka jauno koalīciju veidos kopš pēdējām vēlēšanām opozīcijā atstātie seši Reģionu alianses deputāti kopā ar Nacionālās apvienības VL-TB/ LNNK (NA) diviem deputātiem, kuri līdz šim bija Požarnova komandā.

Baldones mēru Požarnovu gāž no amata

Sestdien ārkārtas domes sēdē no amata izdevies gāzt Baldones novada domes priekšsēdētāju Andreju Požarnovu (Gods kalpot mūsu Latvijai).

Aizejošā godība: Baldoniešiem satraukums par vecās kūrmājas nojaukšanu

Ar dēļiem aizsisti logi un durvis, kuru priekšā apdrupušās strūklakas zivīm kāds asprātis uzzīmējis sarkanu muti. Tāda aina šobrīd paveras pie Baldones sanatorijas vēsturiskās ēkas. Kopš pagājušā gada novārtā pamestais sanatorijas komplekss grausta stāvoklī pieder Baltkrievijas pilsonim Dmitrijam Astašenko. Tieši viņa plāni, visticamāk, veco ēku nojaukt un vietā uzbūvēt citu radījuši novada iedzīvotāju satraukumu un pretdarbību - tiek vākti paraksti. Tiesa, klātesoša ir arī vietējā politiskās konkurences "elpa", pirmdien raksta Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide