Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +9 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Čalovskis

Advokāts: Čalovskis likuma priekšā pašreiz ir "absolūti brīvs cilvēks"

Par kibernoziegumiem ASV notiesātais Latvijas pilsonis Deniss Čalovskis ārzemēs ir izcietis viņam piespriesto sodu par izdarītajiem pārkāpumiem un pašreiz ir "absolūti brīvs cilvēks", kurš valsts tiesībsargājošajām institūcijām nav jāuzrauga, aģentūrai LETA apliecināja Čalovska advokāts Saulvedis Vārpiņš.

Čalovskis ASV tiesā noliedz savu vainu kibernoziegumos

Kibernoziegumos apsūdzētais Latvijas pilsonis Deniss Čalovskis Manhetenas tiesā noliedza savu vainu apsūdzībās par līdzdalību starptautiskā kibernoziedznieku grupējumā un datorvīrusa Gozi izstrādāšanā. 

papildināta (18:33) - AT nepārskatīs lēmumu par Čalovska izdošanu

Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments šodien nosūtījis atpakaļ kibernoziegumos apsūdzētā Denisa Čalovska aizstāvei zvērinātai advokātei Ilonai Bulgakovai lūgumu pārskatīt nolēmumu par Čalovska izdošanu ASV, jo tā izskatīšana nav pakļauta AT. 

Čalovskis pēc iznākšanas no cietuma lieto vitamīnus un nebaidās

"Cietumā man bija emocionāli ļoti grūti - izturēju, tikai pateicoties draugu un ģimenes atbalstam," Dienai atklāj Deniss Čalovskis, kurš pēc iznākšanas no cietuma apņēmies atgūt zaudēto dzīves gadu."Režīms paredzēja celties sešos no rīta un iet gulēt desmitos vakarā - pa vidu bija daudz brīva laika.

Valdība turpinās tiesvedību Čalovska sūdzībā ECT

Ministru kabinets otrdien aiz slēgtām durvīm vienojies turpināt tiesvedību, kas sākta Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT) pēc ASV kibernoziegumos apsūdzētā Denisa Čalovska sūdzības saņemšanas. 

ECT Čalovska sūdzībai ir piešķīrusi prioritāti

Neskatoties uz Ģenerālprokuratūrā saņemto Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) atbildi par smagos kibernoziegumos apsūdzētā Denisa Čalovska lietu, joprojām nav skaidrības par vīrieša turpmāku atrašanos apcietinājumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide