Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Sestdiena, 28. marts
Ginta, Gunda, Gunta

Ceļi

Brīdina šoferus par svīdumu uz autoceļiem

Brīvdienās atsevišķās vietās uz melnā seguma valsts autoceļiem var veidoties svīduma vietas un ceļi var būt slideni, jo ilgstoši augstas gaisa temperatūras apstākļos var uzkarst arī autoceļu segums, brīdina VAS Latvijas autoceļu uzturētājs.

Slikta grants ceļa dēļ Varkavā darbu pārtrauc liela kokapstrādes saimniecība

Valsts grants ceļa, kas ved no Rožupes līdz Špoģiem, kritiskā stāvokļa dēļ darbību uz nenoteiktu laiku pārtraukusi viena no lielākajām Vārkavas novada lauksaimniecības, mežistrādes un kokapstrādes saimniecībām Šņepstu Jaunāres, vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums Panorāma.

Latvijas ceļi kā izdeguši sērkociņi

Latvijas ceļi "izdeg" – valdībā nupat skatītā informatīvā ziņojumā par autoceļu stāvokli norādīts, ka par sliktiem un ļoti sliktiem uzskatāmi 46% autoceļu ar asfalta segumu un 42% ar grants segumu.

LVC: Patlaban labā un teicamā stāvoklī ir 49,8% valsts galveno autoceļu

Šogad valsts galveno autoceļu stāvoklis ir ievērojami uzlabojies, un patlaban labā un teicamā stāvoklī ir 49,8% valsts galveno autoceļu, šodien Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdē sacīja VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Ceļu stāvoklis pasliktinās, risinājumi tikai ideju līmenī

Gandrīz pusei valsts autoceļu tehniskais stāvoklis pērn bijis slikts vai ļoti slikts, liecina Satiksmes ministrijas (SM) rīcībā esošā informācija. Par sliktiem un ļoti sliktiem uzskatāmi 46% no ceļiem, kas klāti ar melno segumu, un 42% grants ceļu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide