Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -4 °C
Sniega pārslas
Otrdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Dailes teātris

Foto: Uz Dailes teātra skatuves izrādē Čūsku vārdi atgriežas Jānis Paukštello

Ciklā Dailes kanons tapis jauns iestudējums Čūsku vārdi. Piektdien, 1. decembrī, Dailes teātra Mazajā zālē notiks pirmizrāde režisora Jura Joneļa iestudējumam Čūsku vārdi, kas vienlaikus būs arī leģendārā un skatītāju iemīļotā Dailes teātra aktiera Jāņa Paukštello atgriešanās uz teātra skatuves. Skatuves meistara izrādes partneris būs jaunās paaudzes aktieris Kārlis Arnods Avots, un viņi skatītājus uzrunās caur Raiņa dzeju.

Foto: Dailes teātrī top režisores Annas Abalihinas jauniestudējums Eiridīke

Dailes teātra Mazajā zālē 15. novembrī gaidāma fiziskā teātra žanrā strādājošās režisores Annas Abalihinas jauniestudējuma Eiridīke pirmizrāde. Veidota kā oriģināla kustību partitūra un teksta, mūzikas, video un gaismu saspēle, izrāde būs īpašs notikums skatītājiem.

Par Dailes teātra patronu kļūst Rietumu banka

Par Dailes teātra patronu ir kļuvusi Rietumu banka. Šodien, 18. oktobrī, teātrī tika parakstīts sadarbības līgums starp Rietumu banku un Dailes teātri, paredzot, ka ik gadu ar bankas finansējumu teātra vērienīgāko jauniestudējumu budžets tiks papildināts par 100 000 eiro, informēja Dailes teātra pārstāve Agnese Vārpiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide