Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 6. aprīlis
Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Dailes teātris

Dailes teātris pieļauj štatu samazināšanu par 10%

Dailes teātris darbu plāno atsākt jūlija beigās vai augusta sākumā, bet patlaban tiek apsvērta iespēja samazināt štatus par ne vairāk kā 10%, aģentūrai LETA pastāstīja Dailes teātra direktors Juris Žagars.

Testosterona spēlītes. Dailes teātra izrādes Testosterons recenzija

Dailes teātra jaunākā Mazās zāles izrāde – mūsdienu poļu autora Andžeja Saramonoviča lugas Testosterons iestudējums Oļega Šapošņikova režijā – ir izaicinoši politnekorekts, seksistisks, dažbrīd pat brutāli rupjš gabals par bariņu pašpārliecinātu veču, kuri piedzeras, sakaujas un atlaiž vulgārus tekstus par sievietēm. Vienlaikus tā ir viena no asprātīgākajām komēdijām, kāda pašlaik ir iestudēta Latvijas teātros.

Ar ES fondu līdzfinansējumu atjaunos Dailes teātra skvēru, Latviešu strēlnieku laukumu un Lielo ģildi

Ministru kabineta (MK) sēdē otrdien, 10. martā, apstiprināti MK noteikumi, kas paredz uzsākt ierobežotu projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma ieguldīšanai Dailes teātra skvēra, Latviešu strēlnieku laukuma skvēra un Lielās ģildes nama atjaunošanā, informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Vizule.

Dailes teātra direktors Žagars saglabās amatus Cēsīs

Dailes teātra direktors Juris Žagars (JV) saglabās Cēsu novada domes deputāta mandātu un nepilnas slodzes projektu vadītāja amatu Vidzemes reģionālajā koncertzālē Cēsis, informēja Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.

Bīstamie mīlestības fantomi. Izrādes Māte recenzija

Dailes teātra izrādē Māte režisors Intars Rešetins akcentē saistību ar abām pārējām Floriana Zellera triloģijas daļām, taču to iespējams skatīties arī kā atsevišķu mākslas faktu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide