Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dzīvoklis

Vēl pēdējās dienas iespējams deklarēties Rīgā NĪN atlaižu saņemšanai

Rīdzinieki, kuri vēl nav deklarējuši savu dzīvesvietu, līdz mēneša beigām to var izdarīt, lai saņemtu atvieglojumus nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) aprēķinā, kas Rīgas domes saistošajos noteikumos tiek paredzēti par īpašumā deklarētu iedzīvotāju faktu, kā arī ievērojamas atlaides paredzētas ģimenēm ar bērniem.

Valsts prezidentam dzīvojot Ogrē, palielināsies apsardzes izdevumi

Jaunievēlētajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim izvēloties palikt dzīvot savā dzīves vietā, proti, dzīvoklī Ogrē, palielināsies apsardzes izmaksas, tā intervijā LTV raidījumam Rīta Panorāma sacīja Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube.

Izturēt elli savā miteklī

Vasaras sākumā Diena jau rakstīja par namu Rīgā, Maskavas ielā 39, kura jaunie īpašnieki visai skarbām metodēm centās izlikt no telpām īrniekus. Neskaitot to, ka iemītniekiem nebija nedz apkures, nedz ūdens padeves, viņi no ārpuses ar piekaramajām atslēgām slēdza ciet durvis. Tagad līdzīgu stāstu uz savas ādas piedzīvo Avotu ielas 76 iemītnieki, kuru nams vasarā notikušajā izsolē arī nonācis šo pašu īpašnieku rokās, pirmdien vēsta laikraksts Diena.

Mājokļu cenas šūpo pircēju trūkums

Latvijas komercbankas ir izteikušas savas bažas par "nolikto atslēgu" principa piemērošanu kredītā ņemtam mājoklim, uztraukumu pamatojot ar iespējamu nekustamā īpašuma vērtības pazemināšanos nākotnē, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide