Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Iepirkumu uzraudzības birojs

Mēnesi atkārtoti vērtēs iepirkumu

Neraugoties uz Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) aizliegumu Autotransporta direkcijai (ATD) slēgt līgumus septiņās lotēs konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu reģionos, jauns iepirkums nav jāsludina. Tā vietā 30 dienu laikā ATD ir jāveic atkārtota pretendentu izvērtēšana, nepieciešamības gadījumā no uzvarētājiem pieprasot papildu dokumentus. ATD valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš gan Dienai izsaka pieļāvumu, ka ir ļoti ticams, ka arī pēc atkārtotas izvērtēšanas ATD savu lēmumu nemainīs.

IDB un Valsts robežsardzes vadītāji esot "norakuši kara cirvjus"

Ceturtdien pēc pārrunām ar iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu (KPV LV) Iekšējās drošības biroja (IDB) priekšnieks Valters Mūrnieks un Valsts robežsardzes priekšnieks (VRS) Guntis Pujāts esot "norakuši kara cirvjus" savstarpējā komunikācijā.

Delna: Sabiedrības iesaiste palīdz identificēt negodīgus iepirkumus

Sabiedrības iesaiste iepirkumu uzraudzībā veicina godīgu procedūru norisi, secināts Sabiedrības par atklātību Delna un Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) organizētajā konferencē Godīgi publiskie iepirkumi: digitalizācija, atklātība, konkurence.

Tele2 nemierā ar "absurdiem kritērijiem" Zemkopības ministrijas iepirkumā

Mobilo sakaru operators Tele2 iesniedzis sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) par Zemkopības ministrijas mobilo sakaru pakalpojumu iepirkumu, liecina informācija IUB mājaslapā. Iepirkuma Mobilo sakaru operatoru sniegto pakalpojumu iegāde ZM un tās padotības esošajām tiešās pārvaldes iestādēm prognozētā līgumcena ir 1,419 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Sūdzības izskatīšanas termiņš pagaidām nav noteikts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide