Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +8 °C
Skaidrs
Sestdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Integrācija

Integrācijas plāni buksē

Kopš decembra sākuma mentora pakalpojumus patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām ar alternatīvo statusu vairs nesniedz biedrība Latvijas Sarkanais Krusts (LSK), bet gan biedrība Patvērums Drošā māja. LSK ģenerālsekretārs Uldis Līkops Dienai jau iepriekš stāstījis, ka mentora iespējas palīdzēt nopietni ierobežo vairāki apstākļi, un arī tagad, atbildot uz jautājumu, ar kādām grūtībām, viņaprāt, saskarsies biedrības darba pēcteči, viņa diagnoze pēc būtības nav mainījusies.

Lietuvas skolotājiem un skolēniem rīko īpašas pārraides par bēgļu uzņemšanu

Lai iepazīstinātu Lietuvas skolotājus un skolēnus ar jautājumiem, kas saistīti ar bēgļu integrāciju, Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības attīstības centra studija Skolotāja TV izveidojusi īpašu pārraižu ciklu, un nākamgad varētu tikt rīkoti arī semināri pašvaldībās, kurās tiktu aicināti piedalīties arī skolotāji.

Vējonis rosina veikt Latvijas integrācijas politikas auditu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien, piedaloties Mazākumtautību konsultatīvās padomes sēdē, rosināja veikt "auditu" līdz šim īstenotajā integrācijas politikā Latvijā, izvērtējot, ko valsts darījusi lietderīgi un kādi uzlabojumi būtu nepieciešami, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Pakistāniešu izcelsmes rakstniece: Musulmaņiem, kas negrib integrēties, jāaizliedz dzīvot Eiropā

Pakistāniešu izcelsmes Austrijas rakstniece, kas pazīstama ar pseidonīmu Sabatina Džeimsa, atzinusi, ka Vācijā un Austrijā tiek atklāti praktizēti šariata likumi, un paudusi viedokli, ka musulmaņiem, kuri atsakās integrēties, nevajadzētu atļaut dzīvot Eiropā.Intervijā laikrakstam Kronen Zeitung Džeimsa, kas atteikusies no islāma un pārgājusi katoļticībā, sacīja, ka pravieša Muhameda mācības mudina uz vardarbību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide